Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Kuchnia na twoich zasadach

Tara Stiles

Kuchnia na twoich zasadach

8.0

(1 ocena) wspólnie z

52,43

Ponad 100 prostych przepisów zainspirowanych zdrowymi przysmakami z całego świata

„Zakochałam się w tej książce! Jedzenie świeżej ekologicznej żywności naprawdę zmieniło moje życie, a dzięki przepisom Tary udało mi się pozostać na tej drodze!”

Tia Mowry, amerykańska aktorka znana z serialu „Jak dwie krople czekolady”



Uwolnij się od etykiet, osądów, ograniczeń i stresów związanych z jedzeniem – wyrwij się z błędnego koła przejadania się i głodówek, kar i nagród, diet i porażek i przede wszystkim baw się dobrze gotując po swojemu.


Wystarczy, że wsłuchasz się w prawdziwe potrzeby twojego ciała, pozwolisz sobie na intuicyjne podejmowanie decyzji i zrobisz kolejne kroki w tworzeniu własnych zasad:
*sprawdź, jak rozkoszować się podstawowymi smakami i komponować z nich prawdziwe uczty dla podniebienia,
*wyposaż kuchnię w zdrowe, ekologiczne produkty,
*wybierz przydatne i praktyczne akcesoria kuchenne, które uprzyjemnią Ci gotowanie,
*znajdź w twoim zapełnionym kalendarzu czas na zakupy spożywcze
…i pokochaj gotowanie według własnych zasad!

Kuchnia na twoich zasadach, zainspirowana podróżami autorki po całym świecie, tradycjami rodzinnego domu na Środkowym Zachodzie i codziennym życiem w Nowym Jorku, zawiera ponad 100 przepisów na soki, smoothie, sałatki, dania główne i desery stworzonych po to, byś promieniała, czuła się pełna energii i nasycona.

Pożegnaj się z daniami na wynos, puść wodze fantazji i ubrudź sobie ręce w kuchni!


Tara Stiles – nazwana „jogową buntowniczką” przez „New York Timesa” założycielka i właścicielka studia Strala, które uczy systemu poruszania pobudzającego do wolności i powszechnie znanego jako bezpretensjonalne, otwarte na wszystkich i bezpośrednie podejście do jogi i medytacji. Artykuły o Tarze opublikował „New York Times”, „The Times of India”, brytyjski „The Times” oraz „Dagens Nyheter”, pisało o niej także wiele znaczących krajowych i międzynarodowych czasopism.

Tara jest projektantką i twarzą linii Reebok poświęconej jodze oraz autorką trzech bestsellerów: Dieta na twoich zasadach, Slim Calm Sexy Yoga oraz Yoga Cures. Nagrała kilka DVD we współpracy z Jane Fondą, Deepakiem Choprą, Tią Mowry, Brooklyn Decker i magazynem „ELLE”. Ponadto Alliance for a Healthier Generation (Sojusz dla Zdrowszego Pokolenia), inicjatywa Billa Clintona walcząca z dziecięcą otyłością, zaangażowała Tarę w pomoc w promowaniu swojej działalności w ponad 21 tysiącach szkół biorących udział w programie.

Jane Fonda nazwała Tarę „nową twarzą fitnessu”, a magazyn „Vanity Fair” określił ją jako „najfajniejszą instruktorkę jogi wszech czasów”.

Vivante
Oprawa twarda

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2017-01-31

ISBN: 978-83-654-4232-1

Tytuł oryginalny: Make Your Own Rules cookbook

Liczba stron: 256

Vivante

Format: 190x230mm

Cena detaliczna: 69,90 zł

Tłumaczenie: Aleksandra Żak

Rok wydania: 2016

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...