Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Kicia Kocia w przedszkolu

Anita Głowińska

Kicia Kocia w przedszkolu

7.6

(124 ocen) wspólnie z

6,90

 

Kicia Kocia jak co dzień idzie do przedszkola. Tam spotyka przyjaciół, wspólnie spędzają czas robiąc dużo ciekawych rzeczy. Dzięki Kici Koci dzieci dowiadują się, jak wygląda typowy dzień przedszkolaka.




Opis księgarni
W tym niezwykle barwnym i pełnym emocji tomie, nasza urocza bohaterka - Kicia Kocia, po raz pierwszy stawia kroki w przedszkolu. To zupełnie nowe środowisko, które odkrywa z wielkim zainteresowaniem. Wśród nowych znajomych, które poznaje, odkrywa siłę przyjaźni i radość płynącą z nauki oraz zabawy. Każda strona tej książki to prawdziwa przygoda, która skłania do refleksji i uczy cennych lekcji.

Książki o Kici Koci są nie tylko wspaniałą rozrywką, ale również cennym źródłem wiedzy dla najmłodszych. Poprzez sympatyczną kotkę, dzieci poznają zwyczaje, zasady i rutyny charakterystyczne dla życia przedszkolaka, co może im pomóc w łatwiejszym przystosowaniu się do nowego środowiska.

Kolejny tom przygód Kici Koci jest godny polecenia nie tylko dla najmłodszych, ale również dla rodziców i opiekunów, jako doskonałe narzędzie do rozmów z dziećmi na temat pierwszych dni w przedszkolu. Co więcej, książki z tej serii zostały docenione przez Fundację ABCXXI, która zaleca je w swoim programie Cała Polska Czyta Dzieciom. To najlepsza rekomendacja, potwierdzająca, że warto sięgnąć po tę serię.

Media Rodzina
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2015-09-07

ISBN: 978-83-800-8120-8

Liczba stron: 24

Format: 19.5x19.5cm

Cena detaliczna: 6,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...