Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Plan terapii genowej

Gaynor Mitchell L.

Plan terapii genowej

8.2

(5 ocen) wspólnie z

39,90

 

Czy możemy zmienić swoje przeznaczenie genetyczne?
Dr Mitchell Gaynor, renomowany lekarz z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, twierdzi, że zdecydowanie tak.

Na ekspresję naszych genów znacząco wpływa wszystko, co jemy i pijemy, ile się poruszamy, jakie zwyczaje i schematy rządzą naszą codziennością. Nie możemy zmienić genów, z którymi się urodziliśmy, ale możemy sterować skłonnościami do chorób poprzez sposób odżywiania, styl życia i dobór suplementów, włączając dobre geny, a wyłączając złe. Dr Gaynor przedstawia dokładne wytyczne rewolucyjnego planu w kontekście otyłości, chorób serca, cukrzycy, nowotworów i przedwczesnego starzenia, wyjaśniając, co możemy zrobić, by przywrócić naszemu organizmowi naturalną równowagę gwarantującą zdrowie i długie życie.
Obecnie najbardziej przełomowe odkrycia dotyczące leczenia dokonują się na styku medycyny konwencjonalnej i integracyjnej dzięki pacjentom samodzielnie się edukującym przy wsparciu ze strony lekarzy. W Planie terapii genowej dr Gaynor ukazuje, jak styl życia i fizjologia wzajemnie na siebie wpływają, wykraczając poza granice obecnej wiedzy. Wspiera swoje idee dowodami naukowymi i przedstawia plany żywieniowe oraz przepisy, które pomogą bez wysiłku wdrożyć te idee w życie. Ta odkrywcza książka oferuje zrozumiałe, poparte drobiazgowymi badaniami zalecenia, które mogą dobroczynnie wpłynąć na nasze zdrowie.

Bukowy Las
Broszurowa ze skrzydełkami

Data pierwszego wydania:
2016-05-25

ISBN: 978-83-807-4018-1

Tytuł oryginalny: The gene therapy plan

Liczba stron: 408

Format: 130x200mm

Cena detaliczna: 39,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...