Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Dobre życie Dieta i rozwój z coachem zdrowia

Agnieszka Mielczarek, Pascal Brodnicki

Dobre życie Dieta i rozwój z coachem zdrowia

5.4

(10 ocen) wspólnie z

49,90

 

Agnieszka Mielczarek - dyplomowany coach zdrowia, prywatnie partnerka Pascala Brodnickiego. Jej klienci zgłaszają się do niej, bo czują się zagubieni pośród zbyt wielu dietetycznych rad. Książka Dobre życie. Dieta i rozwój z coachem zdrowia to program osiągnięcia dobrego samopoczucia, zdrowia i pięknej figury, rozpisany na 12 miesięcy. Agnieszka pisze prosto i praktycznie, prowadząc czytelników za rękę podczas odnajdywania w sobie odwagi do zmian, trenowania motywacji i rozstrzygania najważniejszych życiowych dylematów. Porady dietetyczne są integralną częścią tej książki.
Pascal Brodnicki - znany i lubiany w Polsce kucharz, z którym Agnieszka tworzy od kilkunastu lat wspaniały, harmonijny związek. Jest autorem prostych i niebanalnych przepisów na każdy miesiąc.
Oto pomysłowe dwa w jednym: inteligentny coaching z książką kucharską. Jedno i drugie jest w modzie, i bardzo dobrze – nic lepiej nie nadaje się do poprawy jakości życia! Nawet osoby niezarażone wirusem kulinarnym uraczą się świetnymi przepisami i zdrową dietą. Przy okazji przećwiczą szeroki repertuar umiejętności niezbędnych do wzmocnienia charakteru, dbania o siebie i swoje bliskie relacje. Kupuję! /Ewa Woydyłło, psychoterapeutka/
Do książki tej będziesz wielokrotnie wracać. Lekkie potrawy, które pokochasz i które z łatwością wykonasz. A wszystko to podlane sosem coachingu, czyli zachętą do rozwoju osobistego w radosnej atmosferze rodzinnej. Pysznie! Polecam. /Maciej Bennewicz, coach/

Pascal
Oprawa twarda

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-764-2419-4

Liczba stron: 304

Format: 16.3x22.2cm

Cena detaliczna: 49,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...