Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Postaw na mnie

Warren Susan May

Postaw na mnie

7.1

(76 ocen) wspólnie z

34,90

 

Ivy Madison – młoda prawniczka – przyjeżdża do Deep Haven, gdzie podejmuje pracę na stanowisku asystentki prokuratora hrabstwa. Z nową posadą i nowym miejscem zamieszkania wiąże duże nadzieje, gdyż chce wreszcie zmienić coś w swoim życiu. Jej szef już w pierwszym dniu pracy przestrzega ją, że sprawiedliwość w małym miasteczku ma różne oblicza, łatwo o konflikt interesów z osobami, z którymi siłą rzeczy wchodzi się w codzienne relacje. Ale Ivy to nie przeraża, bo – jak twierdzi – nie zna tu nikogo. Czy rzeczywiście?
Poprzedniego dnia podczas aukcji charytatywnej postawiła na tajemniczego Dareka Christiansena, a wcześniej, jeszcze w czasie studiów prawniczych, sporządziła projekt ugody obrończej dla niejakiego Jensena Atwooda. Świat jest jednak mały…

Postaw na mnie to opowieść o młodych ludziach, których życiowe ścieżki nieco się splątały. Długo trwa, aż zrozumieją, że zanim zacznie się myśleć o przyszłości, trzeba rozliczyć się z przeszłością. A miłość, na którą czekają, jest tak blisko.


SUSAN MAY WARREN to laureatka RITA Award, autorka ponad trzydziestu powieści, których wciągające fabuły i niezapomniani bohaterowie podbijają serca nie tylko czytelników, ale i krytyków. Przez osiem lat razem z mężem i czwórką dzieci mieszkała w Rosji, pracując jako misjonarka, nim wróciła do Minnesoty, aby zająć się pisaniem.
Odwiedź jej stronę: www.susanmaywarren.com.

Święty Wojciech
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-751-6796-2

Liczba stron: 416

Format: 20.9x14.1

Cena detaliczna: 34,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...