Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Koktajle. Pysznie, świeżo, kolorowo, czyli koktajle dla zdrowia i urody. Część 2

Katarzyna Błażejewska

Koktajle. Pysznie, świeżo, kolorowo, czyli koktajle dla zdrowia i urody. Część 2

20,14

Kolejna porcja zupełnie nowych, sprawdzonych przepisów stworzonych przez eksperta

Moda na koktajle z owoców, warzyw, ziół i zbóż - trwa i coraz więcej osób przygotowuje je w domu. Koktajle mają wiele zalet – dodają energii, można je tworzyć z ulubionych składników na wiele sposobów.

Druga część książki „Koktajle dla zdrowia i urody” to kolejna porcja zupełnie nowych, sprawdzonych przepisów. Stworzone przez eksperta receptury zapewnią przygotowanie smacznych, niewymagających dużych nakładów energii ani finansów napojów, które dostarczają odpowiednio dobrane składniki do naszej diety.

Nowe kompozycje koktajli ułożone są w świetnie zaprojektowane i łatwe do przeprowadzenia tygodniowe plany żywieniowe. Każda kuracja zawiera siedem przepisów dobranych pod kątem oczekiwanych efektów zdrowotnych. Dla zabieganych - każdy tydzień podsumowany jest kompletną listą niezbędnych zakupów do zrobienia. Wśród zaprezentowanych są całkiem nowe kuracje – m.in. nawilżająca, odkwaszająca, relaksująca oraz wspomagająca pracę serca.

Dla koneserów autorka przygotowała rozdział „Wyższy stopień wtajemniczenia – Koktajle z superfoods” z przepisami na koktajle z produktów, które są szczególnie korzystne dla zdrowia. Dla zakochanych – wyjątkowy plan – „potęga miłości” na bazie koktajli zawierających naturalne afrodyzjaki.

Zwierciadło
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: 1

ISBN: 978-83-64776-59-5

Liczba stron: 250

Zwierciadło

Format: 16.5x22.0 cm

Cena detaliczna: 34,90 zł

Rok wydania: 2015

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...