Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Vegenerata sposób na zdrowie Biegaj, gotuj, chudnij

Przemysław Ignaszewski

Vegenerata sposób na zdrowie Biegaj, gotuj, chudnij

7.0

(39 ocen) wspólnie z

44,90

 

Przemysław „Vegenerat” Ignaszewski opisuje biegowe i kulinarne eksperymenty, które przeprowadził na własnym organizmie.

Pierwsza część książki skierowana jest do biegaczy i ludzi ciekawych, jak np. pozbyć się nawet pięćdziesięciu kilogramów.
Druga część zainteresuje zwolenników prostej kuchni roślinnej.

Być może historia autora stanie się inspiracją do tego, aby podnieść się z kanapy i zrobić krok w kierunku lepszego życia opartego na ćwiczeniach i zdrowej diecie.

W książce znajdziesz łatwe przepisy na:
przekąski dla aktywnych,
wegańskie śniadania i obiady,
zupy,
koktajle,
słodycze i ciasta,
wegańskie święta.

Burda Publishing Polska
Oprawa: Skórzana

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2017-03-29

ISBN: 978-83-805-3181-9

Liczba stron: 300

Burda Publishing Polska

Format: 165x215mm

Cena detaliczna: 44,90 zł

Rok wydania: 2017

Ucztuj jak Balzak

Nawet nasz degenerat żywieniowy poszedł po rozum do głowy! Z degeneracji przeszedł na vegenerację. Zainspirowany historią Przemka Ignaszewskiego postanowił gotować z roślin, a może i biegać, ćwiczyć, siódme poty z siebie wyciskać!

Słodycze i ciasta bez kalorii, i do tego nawet zdrowe? Z dystansem nasz Balzak podszedł do tego pomysłu. Tym większe było jego zaskoczenie kiedy odkrył, że można mieć ciastko i zjeść ciastko. I to bez uszczerbku na zdrowiu czy dodatkowych kilogramów na wadze.

Kolejne przepisy na zupy, przekąski, wegańskie śniadania i obiady, kolorowe koktajle podwieczorkowe i nawet świąteczne tradycje, nasz nadworny czarodziej kuchni odkrywał już z wielką radością. Z satysfakcją pochłaniał witaminowe bomby i roślinne zdrowie z talerza.

Takie diety to nasi literaccy degeneraci bardzo lubią i polecają!



Kilka pytań do Vegenerata

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...