Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Facet na telefon

A.J. Gabryel

Facet na telefon

6.0

(1250 ocen) wspólnie z

29,90

 

Facet na telefon wie, czego pragnie każda kobieta.

Na podstawie bloga powstała powieść o Adamie, męskiej prostytutce, który opowiada o swoich klientkach, odważnie opisuje erotyczne zlecenia I wyrafinowane scenariusze schadzek. Jego klientkami są kobiety, których nikt o to by nie podejrzewał:

Marta - jej mąż widzi w niej delikatną i wrażliwą kobietę. Tak też ją kocha. Nie domyśla się, że Marta potrzebuje mocniejszych wrażeń. Z Adamem.
Alicja - na prośbę chorego męża szuka sobie kochanka. Dzięki subtelności Adama ich spotkania nie mają gorzkiego posmaku zdrady.
Barbara - dojrzała, atrakcyjna, inteligentna kobieta. W oczach męża tylko żona. W czasie spotkań z Adamem budzi się w niej gorąca bogini seksu.
Julita - pierwsza kobieta Adama, przewodniczka po świecie erotycznych doznań. Zmieniła niedoświadczonego chłopca w kochanka doskonałego.
Adam- kochanek doskonały. Bez zobowiązań, bez zahamowań, idealnie wsłuchany w ciało swojej partnerki wie, jakie potrzeby mają kobiety i wie, że potrafi je zaspokoić. A że wiąże się to z koniecznością płacenia? No cóż, przyjemność,chwile oderwania od codzienności, mają swoją cenę… Przekonuje się o tym codziennie, bo pracuje jako “facet na telefon”, a swoje miłosne podboje zaczął opisywać na blogu, który cieszy się ogromną popularnością wśród czytelniczek - odkryło go już 2,5 miliona czytelników

O Autorze:
A. J. Gabryel
Pseudonim mieszkającego w Australii polskiego bloggera. Jego zapiski o erotycznych przygodach Adama (grzesznikadam.blog.onet.pl) oraz własne doświadczenia stały się inspiracją do napisania powieści.

Wielka Litera
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-633-8719-8

Liczba stron: 336

Format: 135x205mm

Cena detaliczna: 29,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...