Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Puzzle Pucio Co tu pasuje?

Marta Galewska-Kustra

Puzzle Pucio Co tu pasuje?

21,96

 

"Puzzle. Pucio. Co tu nie pasuje?" to świetny zestaw puzzli dla dzieci, na których pojawia się uwielbiany zarówno przez maluchów, jak i ich rodziców Pucio!

Pucio zdobył popularność dzięki temu, że w książeczkach z jego udziałem połączono zabawę z nauką. Dziecko może ćwiczyć aparat mowy i powtarzać proste słowa, dźwięki czy litery. Tym razem mamy okazję sięgnąć po puzzle z nawiązaniem do serii, czyli "Puzzle. Pucio. Co tu nie pasuje?".

Zabawka została przeznaczona dla dzieci od 2 roku życia. Znajdziemy tutaj 5 głównych obrazków oraz 20 uzupełniających. Na głównych ilustracjach Pucio został narysowany w codziennych i znanych sytuacjach, takich jak jedzenie czy ubieranie się. Na uzupełniających obrazkach przedstawiono pojedyncze obiekty zaprezentowane również na obrazku głównym, jak na przykład kanapka czy czapka. Maluch musi po przyjrzeniu się obrazkowi głównemu znaleźć pasujące do niego elementy uzupełniające i połączyć je. Chociaż dla dorosłych zadanie wydaje się proste, dla dzieci stanowi wielkie wyzwanie rozwijające ich zdolności. Maluch musi skupić swoją uwagę, zrozumieć sytuację oraz wykorzystać pamięć, by wiedzieć, jakie elementy będą przydatne. Przy zabawie z puzzlami nie brakuje oczywiście ćwiczeń z mową, powtarzaniem dźwięków oraz śledzeniem poczynań małego Pucia.

"Puzzle. Pucio. Co tu nie pasuje?" nadają się idealnie dla dzieci w różnym wieku, a autorka po raz kolejny pokazuje rodzicom, jak wpływać pozytywnie na rozwój swych pociech, jednocześnie zapewniając im sporą dawkę rozrywki.

Charakterystyka:

puzzle składaja sie z 5 obrazków głównych oraz 20 uzupełniających;
wysoka jakość nadruku i precyzja wykonania;
idealne dopasowanie elementów;
odporne na zginanie;
puzzle eliminują odbijanie światła;
rozwijają zdolności manualne u dziecka;
kształtują wyobraźnię i logiczne myślenie.

Nasza Księgarnia
Cena detaliczna: 25,83 zł

Rok wydania: 2019

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...