Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Bang! Gra kościana

Emiliano Sciarra

Bang! Gra kościana

54,01

Powrót na Dziki Zachód! Bang!

Gra Kościana to nowy rozdział w rodzinie Bang!, jednej z najpopularniejszych imprezowych gier karcianych. Pomysł na rozgrywkę pozostaje taki sam, jak w produkcie podstawowym: wylosuj dla siebie postać oraz tajną rolę, a potem wykorzystaj umiejętności oraz szczęście, aby osiągnąć przypisany do roli cel. Wszystko zmieniają kostki: nigdy do tej pory gra w Bang! nie była tak szybka i emocjonująca. Sytuacja graczy zmienia się z sekundy na sekundę: ktoś traci szansę, ktoś zyskuje nowe możliwości. Czy jesteś gotów wkroczyć do tego ekscytującego, lecz nieprzewidywalnego świata?

Bang! Gra karciana to kontynuacja hitu sprzedażowego sprzed paru lat. Marka powraca z nowym, świeżym spojrzeniem na produkt, który wszyscy znamy i kochamy – adresowany zarówno do nowych graczy, jak i weteranów.

Wprowadzenie do gry kostek pozwala na zupełnie nową jakość rozgrywki: gra stała się płynniejsza, szybsza, bardziej nieprzewidywalna i jeszcze ciekawsza. Do gry wprowadzono nowe karty postaci, które różnią się między sobą umiejętnościami, by starannie obmyślona strategia mieszała się w czasie rozgrywki z elementami losowymi, tworząc iście wybuchową mieszankę!

Prawdziwa gra imprezowa: w Bang! Grę kościaną może grać od trzech aż do ośmiu graczy! Rozgrywka trwa jedynie około 15 minut, co czyni ją idealnym pomysłem nie tylko na rozgrywkę w domu, lecz także np. w podróży.

Świetne wydanie: Bang! Gra kościana to mała, pięknie wydana pozycja, której nie może zabraknąć zarówno w domu, jak i podręcznym plecaku czy torbie. Zachwyt budzą nowe, jeszcze bardziej komiksowe grafiki, które budują klimat twardego, Dzikiego Zachodu, a także niepowtarzalne kości z symbolami umiejętności.

Cena detaliczna: 64,90 zł

Recenzja i zasady gry na kanale ,,Kraina Gier Planszowych''

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...