Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Kapitan Nauka Czytam i układam sylaby Układanka sylabowa

zbiorowa praca

Kapitan Nauka Czytam i układam sylaby Układanka sylabowa

44,90

 

Układanka sylabowa wspierająca naukę czytania
Układanka sylabowa „Czytam i układam sylaby” to atrakcyjna graficznie propozycja wspierająca rozwój mowy oraz umiejętności czytania u przedszkolaków i dzieci w wieku wczesnoszkolnym.
Dzięki układance dzieci rozwijają umiejętność budowania prostych słów z sylab oraz dopasowywania do siebie części tego samego obrazka. Układanka wspiera rozwój kreatywności w tworzeniu własnych wyrazów oraz kształtuje poprawny kierunek czytania (od lewej do prawej strony). Wspomaga również rozwój zdolności motorycznych.
Układanka „Czytam i układam sylaby” polega na łączeniu sylab w wyrazy, które są nazwami znanych dziecku zwierząt oraz obiektów. W skład pakietu wchodzi 45 dwustronnych kafelków, z których można ułożyć 9 dwusylabowych i 9 trzysylabowych nazw. Na odwrocie znajdują się sylaby, z których można układać własne wyrazy.
Barwne ilustracje Joanny Gwis przenoszą dziecko w świat, w którym można odwiedzić baśniowy zamek lub podpatrzeć fruwającą nad łąką biedronkę.
Elementy układanki zostały wykonane z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę oraz wytrzymałość nawet podczas najbardziej emocjonujących rozgrywek.
Rozwój: nauka czytania, rozwój mowy, koncentracja, motoryka mała
Ilustratorka:
Joanna Gwis – graficzka, ilustratorka, autorka książek dla dzieci. Nałogowa czytelniczka i miłośniczka podróży po Azji. Kocia mama dla Antka, Koksika, Koko, Paprocha i Dzidzi.
W serii również
Czytam i układam słowa

Edgard
Zintegrowana

Wydanie: pierwsze

Format: 215x215mm

Cena detaliczna: 44,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...