Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Kapitan Nauka Gra edukacyjna Zegar

Praca zbiorowa

Kapitan Nauka Gra edukacyjna Zegar

32,07

 

NOWE WYDANIE BESTSELLERA!
Co Franek robi o 12:00 i o której Julka wraca do domu? Czy uczeń przerośnie (zegar)mistrza? A jak wygląda twój plan dnia?
Edukacyjna gra Zegar to aż 12 świetnych pomysłów na doskonałą zabawę dla przedszkolaków i uczniów pierwszych klas szkoły podstawowej, podczas której dzieci nauczą się odczytywać godziny! Dzięki 12 wariantom rozgrywki o zróżnicowanym stopniu trudności gra nigdy się nie znudzi, a uczestnicy będą mogli grać tak, jak lubią – na szybkość albo dokładność, rywalizować albo grać jako jeden zespół.
W zależności od wariantu gra trenuje myślenie logiczne, spostrzegawczość, refleks, koncentrację, pamięć, a nawet umiejętność współdziałania. Podczas rozrywki dzieci nie tylko opanują posługiwanie się zegarkiem, lecz także nauczą się planowania i podejmowania decyzji.
Bajecznie kolorowe ilustracje Marcina Minora i Katarzyny Urbaniak przyciągną uwagę dzieci, a trwałe elementy przetrwają z pewnością wiele fascynujących rozgrywek.
Gra wyróżniona w konkursie Zabawka Roku!

Edgard
Oprawa: Pudełko kartonowe

Wydanie: pierwsze

Format: 24.5x25.0cm

Cena detaliczna: 49,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...