Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Kapitan Nauka Spostrzegawczość Trenuj umysł 100 wciagających zagadek

Monika Sobkowiak

Kapitan Nauka Spostrzegawczość Trenuj umysł 100 wciagających zagadek

44,90

 

Spostrzegawczość to pakiet wciągających zadań opracowany specjalnie dla uczniów pierwszych klas szkoły podstawowej. Połączenie twórczej zabawy z treningiem pamięci, uwagi i spostrzegawczości daje najlepsze efekty we wczesnej edukacji dzieci. W środku aż 100 zabaw, które zadbają o rozwój kompetencji takich jak koncentracja, myślenie logiczne i motoryka mała.

Podczas zabawy dziecko rozwinie percepcję wzrokową i słuchową, nauczy się analizować informacje, odkrywać zależności, porównywać i wyciągać wnioski. Z łatwością wykona proste obliczenia matematyczne, rozróżni figury geometryczne, pozna zapisy w formie schematów i rozwinie umiejętność czytania, pisania i liczenia.

Atutem zestawu Spostrzegawczość są również zmywalne karty i dołączony do nich suchościeralny flamaster, dzięki którym zadania można rozwiązywać w nieskończoność, poprawiać błędy, ćwiczyć i bawić się wspólnie z rodzeństwem czy rówieśnikami. Dobra zabawa nigdy się nie kończy! W dołączonej książeczce znalazły się wskazówki dla rodziców oraz dodatkowe zadania, które wspomagają efektywną naukę.

Monika Sobkowiak - nauczycielka edukacji przedszkolnej, logopeda, autorka artykułów, książek i zabaw dla dzieci, prowadzi blog Pani Monia, któremu zaufało ponad 40 tys. nauczycieli i rodziców.

W zestawie:
książka ze wskazówkami dla rodziców i zadaniami dla dzieci, 30 dwustronnych kart z zadaniami oraz flamaster suchościeralny.

Edgard
Oprawa: Pudełko kartonowe

Format: 220x220mm

Cena detaliczna: 44,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...