Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Kieszonkowiec matematyczny Na 200% (11+)

Dybowska Bożena, Grabek Anna

Kieszonkowiec matematyczny Na 200% (11+)

24,90

 

1 talia = 5 edukacyjnych gier towarzyskich!
Wyszukuj pasujące karty i działaj szybciej niż przeciwnik!
Daj się wciągnąć w ekscytującą rozgrywkę, a nawet nie zauważysz, jak szybko nauczysz się ułamków i procentów.
Kieszonkowiec matematyczny Na 200% to wyjątkowa gra karciana do nauki ułamków i procentów dla każdego fana nauki przez zabawę – mogą grać w nią dzieci już od 11. roku życia.
Kieszonkowiec składa się z jednej talii kart, za pomocą której można zagrać w aż 5 edukacyjnych gier towarzyskich: dwa rodzaje memory, klapek, karuzela i szachraj. Intrygujące ilustracje rozbudzają wyobraźnię, a rozgrywka doskonale rozwija spostrzegawczość oraz, co najważniejsze, umiejętność szybkiego przeliczania ułamków i procentów. Ponadto gra ćwiczy zdolność błyskawicznego kojarzenia podobieństw i łączenia poszczególnych elementów w pary. Do kart dołączona jest instrukcja, w której szczegółowo zostały wyjaśnione zasady wszystkich wariantów gry.
Do współpracy przy serii KIESZONKOWIEC zostali zaproszeni utalentowani polscy ilustratorzy – Na 200% opracowała graficznie Danka Fukowska. Za merytoryczną stronę Kieszonkowca odpowiadają: Bożena Dybowska - pedagog, nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i Anna Grabek - pedgagog, matematyczka.
Wygodny format kart sprawia, że Kieszonkowiec zmieści się w kieszeni i sprawdzi w każdych okolicznościach - w domu, w podróży czy w szkole.
Efekt uboczny grania: opanujesz ułamki, procenty i zabłyśniesz na matmie!
Liczba graczy: 2-8
Czas gry: 10-20 minut
Wiek: 11+
W serii również:
Kieszonkowiec angielski Remember & Forget (9+)
Kieszonkowiec angielski Bitter Sweet (9+)
Kieszonkowiec logiczny Dzika logika (12+)
Kieszonkowiec matematyczny Trzecia połowa (10+)

Edgard
Oprawa: Blister

Wydanie: pierwsze

Liczba stron: 1

Format: 77x129mm

Cena detaliczna: 24,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...