Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Kieszonkowiec nielogiczny Teorie spiskowe

Marcin Napiórkowski

Kieszonkowiec nielogiczny Teorie spiskowe

24,90

 

1 talia = aż 162 niewiarygodne teorie
Blizna po szczepionce to znamię bestii, rząd amerykański współpracuje z kosmitami w strefie 51, światem rządzą humanoidalne jaszczury, a z samolotów celowo rozpryskiwane są toksyczne chemikalia i śmiercionośne wirusy. Prawda czy fałsz?
Kieszonkowiec nielogiczny Teorie spiskowe to wyjątkowy quiz karciany składający się z fascynujących, przerażających, a czasem absurdalnie śmiesznych 162 miejskich legend, współczesnych mitów i innych kuriozów.
Całkiem możliwe, że wśród prezentowanych w Kieszonkowcu opowieści znajdziecie takie, w których prawdziwość nigdy nie wątpiliście. Może wasze dzieciństwo zrujnowała pogłoska, że guma Turbo powoduje raka? Nie ma się czego wstydzić! Wśród informacji o świecie, które do nas docierają, zdarzają się nieprawdziwe, dlatego w epoce fake newsów warto ćwiczyć się w tropieniu i rozpoznawaniu nonsensów, w czym pomocny może okazać się ten quiz.
Quiz karciany idealnie sprawdzi jako atrakcyjne urozmaicenie każdej towarzyskiej imprezy. Dzięki quizowi zabłyśniesz w towarzystwie i zagniesz znajomych!
Do współpracy przy serii Kieszonkowce zaproszono utalentowanych polskich ilustratorów. Teorie spiskowe zilustrował Maciej Bohdanowicz, a pytania opracował Marcin Napiórkowski.
Uwaga! Efekt uboczny grania: Stracisz poczucie rzeczywistości, zapomnisz, co to zdrowy rozsądek, przestaniesz ufać własnym zmysłom i … już nigdy nie zjesz końcówki banana!
W serii Kieszonkowce znajdują się również karty do nauki języka angielskiego, matematyki, geografii i rozwoju myślenia logicznego.
Kieszonkowce z serii school:
· Kieszonkowiec angielski Remember & Forget (9+)
· Kieszonkowiec angielski Bitter Sweet (9+)
· Kieszonkowiec angielski What’s up (15+)
· Kieszonkowiec angielski Let’s talk (9+)
· Kieszonkowiec angielski Piece of cake (15+)
· Kieszonkowiec matematyczny Trzecia połowa (10+)
· Kieszonkowiec matematyczny Na 200% (11+)
· Kieszonkowiec matematyczny Trzy po trzy (8+)
· Kieszonkowiec geograficzny Gdzie Rzym, a gdzie Krym (7+)
· Kieszonkowiec geograficzny Obieżyświat (8+)
· Kieszonkowiec przyrodniczy Zoo liga (8+)
Kieszonkowce rodzinne:
· Kieszonkowiec logiczny Na logikę (12+)
· Kieszonkowiec logiczny Dzika logika (12+)
· Kieszonkowiec futbolowy Hattrick
Kieszonkowce dla dorosłych:
· Kieszonkowiec kultowy PRL
· Kieszonkowiec nielogiczny Teorie spiskowe
Kieszonkowiec rozrywkowy Popkultura

Edgard
Wydanie: pierwsze

Liczba stron: 1

Format: 77x129mm

Cena detaliczna: 24,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...