Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Cztery żywioły. Tom 4. Czerwony Pająk

Katarzyna Bonda

Cztery żywioły. Tom 4. Czerwony Pająk

35,65

 

Katarzyna Bonda przedstawia czwartą i ostatnią część bestsellerowej serii książek o przygodach profilerki, Saszy Załuskiej!

Córka Saszy Załuskiej została uprowadzona przez nieznanych sprawców i mimo wzmożonych wysiłków policji nie udało się jej odnaleźć. Próba przekazania okupu spełzła na niczym, porywacze przestali się kontaktować z matką dziewczynki. Tymczasem również Sasza także znika bez śladu.

W starej torpedowni w Gdyni nurek - amator znajduje zwłoki kobiety, która do złudzenia przypomina Załuską. Kobieta ma dokumenty na to nazwisko i jest ubrana w kurtkę zaginionej. Śledczy są przekonani, że to Sasza. Zanim badanie DNA potwierdzi tożsamość kobiety, komendant Robert Duchnowski rozpoznaje ciało...

Kolejne portrety psychologiczne zbrodniarzy krok po kroku prowadzą ją do odkrycia mrocznej tajemnicy z przeszłości... Zapraszamy do odkrycia sekretów skrywających się w wypełnionym zwrotów akcji kryminale "Czerwony pająk"!

Muza SA
Oprawa twarda

Data pierwszego wydania:
2018-05-21

ISBN: 978-83-287-0958-4

Tytuł oryginalny: Cztery żywioły. Tom 4. Czerwony Pająk

Liczba stron: 816

Muza SA

Format: 13.5x21.5cm

Cena detaliczna: 59,90 zł

Wywiad z autorką

2969

29,69 zł - najniższa cena 49,90 zł - cena detaliczna

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...