Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Śladami Emmy

Wendy Walker

Śladami Emmy

6.7

(217 ocen) wspólnie z

34,99

 

Przed trzema laty pewnej nocy znikają siostry Tanner: piętnastoletnia Cass i siedemnastoletnia Emma. Trzy lata później Cass powraca sama. Opowiada o porwaniu i zdradzie oraz o tajemniczej wyspie, na której obie były przetrzymywane. Jednak dla psychiatry sądowego dr Abby Winter coś tu się nie zgadza. Przyglądając się wnikliwie tej dysfunkcyjnej rodzinie, odkrywa relacje, w których naruszane są granice, a kontrolę sprawuje narcystyczny rodzic. Powrót jednej z sióstr może zwiastować dramatyczne wydarzenia.
Autorka bawi się z czytelnikiem w kotka i myszkę. Z każdym rozdziałem wychodzą na jaw kolejne warstwy historii i gdy tylko wydaje nam się, że już wiemy, kto jest złoczyńcą, a kto ofiarą, Walker zmusza nas, byśmy zastanowili się nad tym jeszcze raz. Zapadający w pamięć, świetny thriller.
Amazon Book Review
Zakręcony thriller, który zmusza czytelników do ciągłego zgadywania.
The New York Times
W tym wciągającym thrillerze psychologicznym Walker pokazuje, w jaki sposób narcystyczna, egocentryczna matka może wywierać wpływ na dzieci. Obraz ten pogłębia się z każdym rozdziałem, aż do szokującego finału.
Publishers Weekly
Wendy Walker pracowała jako adwokat specjalizujący się w prawie rodzinnym i doradca ds. inwestycji. Jej pierwszy thriller Nie wszystko zostało zapomniane stał się międzynarodowym bestsellerem, a prawa do ekranizacji filmowej sprzedano Reese Witherspoon oraz Warner Brothers. Wendy mieszka w Connecticut, gdzie zajmuje się wychowywaniem trzech synów i pisaniem kolejnej powieści.

Czarna Owca
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-801-5784-2

Tytuł oryginalny: Emma In The Night

Liczba stron: 360

Format: 130x210mm

Cena detaliczna: 34,99 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...