Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Superfood do szkoły i pracy W jedzeniu jest moc

Superfood do szkoły i pracy W jedzeniu jest moc

29,99

 

Szpinak, orzechy brazylijskie, pomidory, wodorosty, brokuły. Czy wiesz, że istnieje grupa produktów, których spożywanie ma ogromnie korzystny wpływ na naszą kondycję?

Określa się ją mianem SUPERFOOD. To żywność, która zawiera wyjątkowo cenne dla organizmu składniki – dużą ilość witamin, głównie antyoksydacyjnych, związki bioaktywne, mikroelementy czy kwasy tłuszczowe omega-3. Superżywność to zarówno produkty dobrze znane, np. kasza jaglana, płatki owsiane, burak, dynia czy awokado, jak i dietetyczne hity w rodzaju komosy ryżowej, jagód goji, nasion chia czy spiruliny.

W tej książce proponujemy zestaw zdrowych i smacznych dań przyrządzonych z superżywności, które można wziąć ze sobą do szkoły i pracy. Szybko i wygodnie!

Olimp Media
Oprawa miękka

Data pierwszego wydania:
2018-09-06

ISBN: 978-83-770-7200-4

Liczba stron: 192

Cena detaliczna: 29,99 zł

Superżywność

Komentarze i recenzje nie są potwierdzone zakupem

Gosia

Bardzo dobra

Super książka, wiele wartościowych porad, ciekawych przepisów. Dobrze, że powstaje coraz więcej pozycji propagujących zdrowy styl życia. Polecam każdemu!
Klara

"Superfood do szkoły i pracy"

Świetna książka, pokazuje moc warzyw i owoców, czyli tego, co powinno stanowić większość w naszym jadłospisie. Orzechy włoskie bardzo dobrze wpływają na pracę mózgu, brokuły usuwają metale ciężkie z naszego organizmu, a jarmuż zawiera dużo witaminy C, dzięki czemu zwiększa elastyczność naszej skóry! 
Dorota Misiak

Superfood

Wiele przydatnej wiedzy i przepisów na proste, smacznie i ZDROWE przekąski! Polecam

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...