Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Bez opamiętania

Mouneimné Van Roeyen Tina

Bez opamiętania

6.6

(8 ocen) wspólnie z

16,10

 

"Historia kobiety, która odkryła, że nie liczy się cel, tylko droga, która do niego prowadzi

Na początku była separacja, poczucie upadku i rozwód, a potem... zaczęło się prawdziwe życie. Oto historia kobiety – kolorowego ptaka – która wyzwoliła się z pułapki pozornego komfortu i odważyła całkowicie zmienić swoją egzystencję.
Jak na nowo rozbudzić w sobie apetyt na życie? Jak wygląda droga w głąb siebie? Czy wystarczy iść na imprezę, znaleźć sobie kolejnego męża czy też wyjechać na koniec świata? Zmagania z siłą konwenansów w pojedynkę nie są łatwe, jednak ona się nie poddaje i próbuje znaleźć receptę na szczęście, według własnych zasad.

Dla mnie i dla wielu kobiet to prawdziwy manifest dotyczący pragnienia wolności, poszukiwania siebie oraz realizacji kolejnych życiowych wyzwań. Poczułam się zainspirowana.
Wioleta Sadowska, subiektywnieoksiazkach.pl

To historia o niesamowitym dystansie do siebie oraz poszukiwaniu własnego ja. Napisana z ogromnym poczuciem humoru, czyta się ją z ciągłym uśmiechem. Idealna na każdy dzień i dla każdego. Książka nie tylko dla rozwodników! Serdecznie polecam.
Karolina „Lotta” Krakowiak, www.lottaczyta.com.pl


„Bez opamiętania” to niezwykła książka o kobiecie, która pragnie tego wszystkiego co my – szczęścia. To nietuzinkowa opowieść pełna humoru, niezachwianej szczerości i ciepła.
Patrycja Sudoł, recenzjekrolewskie.blogspot.com"

Novae Res
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-814-7014-8

Liczba stron: 242

Format: 120x190mm

Cena detaliczna: 29,00 zł

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...