Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Uwolnić się od bólu. Program leczenia bólu oparty na świadomości ciała

Peter A. Levine, Maggie Phillips

Uwolnić się od bólu. Program leczenia bólu oparty na świadomości ciała

6.9

(14 ocen) wspólnie z

21,50

 

Odkryj w swoim ciele moc przezwyciężenia fizycznego bólu.
Dlaczego ciągle odczuwam ból, chociaż lekarze twierdzą, że jego przyczyny zostały usunięte? Czemu nadal cierpię?
Dzięki prezentowanemu programowi ból przestanie być dla Ciebie zjawiskiem niezrozumiałym. W tej książce znajdziesz wyjaśnienie, co dzieje się w Twoim systemie nerwowym i jakie niezwykłe możliwości daje podążanie za świadomością ciała.
Poznasz sprawdzone strategie uwalniania się od bólu. Nauczysz się krok po kroku odnajdować w ciele zasoby, dzięki którym nie tylko ukoisz ból, ale także rozwiążesz problemy stanowiące przyczyny cierpienia. Kluczowe znaczenie ma przy tym trauma uwięziona w ciele.
Uzdrawiające porozumienie z własnym ciałem pomoże Ci pokonać ból, uleczyć traumę i cieszyć się pełnią życia.
Program leczenia bólu oparty na świadomości ciała przeznaczony jest dla osób dotkniętych przewlekłym bólem oraz ich bliskich. Stanowi uzupełnienie leczenia i jest użytecznym narzędziem psychoedukacji dla psychoterapeutów, specjalistów terapii traumy, fizjoterapeutów, rehabilitantów, anestezjologów i specjalistów leczenia bólu, pracowników hospicjów i terapeutów pracy z ciałem.
Do książki dołączona jest płyta CD z ćwiczeniami prowadzonymi przez autorów.
Byskotliwa, praktyczna, mądra i niezwykle użyteczna książka. Gorąco polecam.
Jack Kornfield, autor A Path with Heart
Lektura dla wszystkich, którzy pragną uwolnić się od bólu. Przeczytałem dziesiątki książek o leczeniu bólu i uzdrawiających możliwościach umysłu, ale ta jest zdecydowanie najlepszą z nich.
doktor Steven Gurgevitch, wykładowca medycyny klinicznej w Arizona Center for Integrative Medicine
Dr Peter A. Levine – wybitny psycholog, od 50 lat zajmuje się stresem i traumą. Twórca Somatic Experiencing (doświadczania somatycznego) – oryginalnej metody leczenia traumy odwołującej się do świadomości ciała.
Dr Maggie Phillips – psycholog kliniczny i terapeutka. Specjalizuje się w medycynie psychosomatycznej, klinicznym zastosowaniu hipnozy, terapii traumy, zaburzeń dysocjacyjnych oraz w leczeniu przewlekłego bólu.

Czarna Owca
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2016-05-18

ISBN: 978-83-801-5136-9

Tytuł oryginalny: FREEDOM FROM PAIN

Liczba stron: 208

Czarna Owca

Format: 13.5x20.5cm

Cena detaliczna: 34,99 zł

Tłumaczenie: Anna Reimann

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...