Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Popękane miejsca

Michele Phoenix

Popękane miejsca

7.4

(58 ocen) wspólnie z

35,00

 

Życie Shelby nie jest może zbyt ekscytujące, ale za to przewidywalne – a ona za to właśnie je lubi. Jako ofiara przemocy domowej ze strony ojca spędziła całe lata na budowaniu bezpiecznej egzystencji pozbawionej zależności od kogokolwiek. Jednak jej starannie zaplanowane życie zaczyna się rozpadać, kiedy staje się opiekunem prawnym Shayli – czterolatki noszącej w sobie tajemnicę, która sprawia, że świat Shelby wywraca się do góry nogami.
Podejmując dramatyczną próbę ucieczki od przeszłości, Shelby przyjmuje posadę nauczycielki w Niemczech. Daje jej to nadzieję na nowy początek. Przystosowanie się do nowej pracy, nowej kultury i nowej córki, a także do wytrwałych zalotów nieustępliwego trenera koszykówki nie jest dla niej łatwe. Shelby zaczyna się zastanawiać, czy dokonała właściwego wyboru, czy przeszłość nie zagrozi przyszłości, jakiej pragnie.


Shelby chciałaby zapomnieć o znęcającym się nad rodziną ojcu. Wyjeżdża do innego kraju, intensywnie pracuje, jednak najważniejsze okazuje się wsparcie zaufanych osób, zwłaszcza brata, z którym łączą ją szczególne więzi. Czy uda się jej pokonać wszystkie lęki i otworzyć na miłość zabiegającego o jej względy Scotta?

Michele Phoenix, urodzona we Francji córka Amerykanki i Kanadyjczyka, absolwentka Wheaton College, jest międzynarodową pisarką obdarzoną wrażliwością wielu kultur. Prowadziła zajęcia z pisania, muzyki i teatru w szkole z internatem dla dzieci misjonarzy, do której uczęszczała jako nastolatka. Obecnie pracuje dla Global Outreach Mission.
Michele mieszka w Wheaton, w stanie Illinois (Stany Zjednoczone). Więcej informacji o Michele na stronie: www.michelephoenix.com.

Święty Wojciech
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-751-6742-9

Tytuł oryginalny: In broken places

Liczba stron: 408

Format: 13.8x21.0cm

Cena detaliczna: 35,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...