Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Miłość na walizkach

Małgorzata Kalicińska

Miłość na walizkach

6.6

(173 ocen) wspólnie z

44,90

 

Autorka zaprasza do wspaniałej opowieści o miłości czułej i życzliwej, a także o trudach życia, skomplikowanych decyzjach, rozstaniach i powrotach.

Poznajcie dalsze wydarzenia z życia Mańki i Tośka!

„Miłość na walizkach” to kontynuacja historii o zakochanej parze „Lilka” i „Trzymaj się, Mańka!”

Czy na miłość może być za późno?

Na pewno nie uważa tak Marianna. Ona i jej ukochany Antek muszę sprostać nowym wydarzeniom w ich życiu. To kolejny etap, który okazuje się nie być wcale łatwy. Mężczyzna pracuje w Korei Południowej. Z wykształcenia jest inżynierem. Nadszedł czas, w którym podjął decyzję o przejściu na emeryturę. Niestety tutaj pojawia się problem. Antek czuje się rozżalony całą sytuacją. Uważa, że przejście na emeryturę jest jednoznaczne z tym, że staje się bezużyteczny.

Jak odzyskać skrywaną w głębi energię? Jak pomóc Antkowi, aby uwierzył, że życie bez pracy zawodowej też ma sens?

Marianna jednego jest pewna. Nie zostawi Antka samego. Pragnie być z nim razem już na zawsze.

Co zrobić w takiej sytuacji? Czy Antek wróci do Polski i para będzie razem mieszkać w pięknym domu z ogródkiem, czy jednak postanowią podróżować i poznawać cały świat? Czy ich przeznaczeniem jest wspólna sielanka w jednym miejscu, czy ciągłe zmiany?

Będą podróżować po Portugalii, Australii, a nawet Finlandii. Oczywiście w trakcie będą pojawiać się mniejsze i większe problemy. Czy sobie poradzą?

Słowne (dawniej Burda Książki)
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2018-10-02

ISBN: 978-83-805-3444-5

Liczba stron: 512

Format: 145x205mm

Cena detaliczna: 44,90 zł

YouTube

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...