Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Ajurweda i umysł

David Frawley

Ajurweda i umysł

6.3

(6 ocen) wspólnie z

47,00

 

Ajurweda i umysł to unikalna publikacja, która zgłębia psychologiczne aspekty ajurwedy. Opisuje sposoby leczenia umysłu na wszystkich poziomach, od podświadomości po nadświadomość, uwzględniając także rolę diety, wrażeń zmysłowych, mantr, medytacji, jogi i wielu innych metod, dzięki którym możemy cieszyć się zdrowiem.

W niniejszej książce dr Frawley dzięki swojej błyskotliwości rzuca światło na praktyczne zastosowanie ajurwedy i jogi w odniesieniu do umysłu. Dzięki przejrzystemu objaśnieniu zasad wedyjskich dotyczących świadomości i jej sposobów przejawiania się, zyskujemy wgląd w tę prostą, a mimo to głęboką metodę leczenia psychiki i emocji. Niniejsza książka przypomina, że umysł jest subtelnym narządem, którego zdrowie zależy od tego, czy potrafi w zdrowy sposób trawić wrażenia i doznania. Jeśli nagromadziliśmy emocjonalne rany, frustracje, rozczarowania lub błędne przekonania, usunięcie ich ze sfery emocjonalnej i mentalnej jest niezbędne, by cieszyć się prawdziwą wolnością emocjonalną i duchową.

„Książka Ajurweda i umysł jasno i z wyczuciem opisuje, jak osiągnąć zdrowie ciała, umysłu i ducha. Niniejsza książka to brama do nowej psychologii energii, zapewniającej nam praktyczne narzędzia służące integracji wielu sfer życia. Dr Frawley dołożył kolejne ważne dzieło do listy swoich licznych, wnikliwych książek poświęconych ajurwedzie i naukom wedyjskim”.

Dr med. Deepak Chopra


Niniejsza książka to cenna lektura dla osób studiujących ajurwedę, jogę, tantrę i psychologię oraz pragnących zadbać o swoje zdrowie całościowo: na poziomie fizycznym, emocjonalnym i duchowym.

Zielone wydawnictwo
Broszurowa ze skrzydełkami

Data pierwszego wydania:
2018-09-19

ISBN: 978-83-658-5212-0

Liczba stron: 280

Format: 16.8x23.7

Cena detaliczna: 47,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...