Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Cukrzyca bez lekarstw

Suzy Cohen

Cukrzyca bez lekarstw

5.0

(1 ocena) wspólnie z

43,11

 

Suzy Cohen jest dyplomowaną farmaceutką z ponaddwudziestoletnim stażem zawodowym, wykładowcą, autorką artykułów w prasie fachowej oraz książek: Tarczyca. Diagnoza i leczenie, The 24-Hour Pharmacist, Drug Muggers: How to Keep Your Medicine from Stealing the Life Out of You! i Real Solutions from Head to Toe. Suzy jest absolwentką Uniwersytetu Florydzkiego oraz członkiem Instytutu Medycyny Funkcjonalnej, Akademii Medycyny Przeciwstarzeniowej, Amerykańskiego Kolegium Postępu Medycznego i Amerykańskiego Stowarzyszenia Farmaceutycznego. Większość lekarzy i instytucji służby zdrowia traktuje cukrzycę jak jednokierunkową ulicę: kiedy już ją masz, pozostaje ci tylko łagodzenie objawów restrykcyjną dietą, regularne kontrolowanie poziomu cukru we krwi oraz przyjmowanie kosztownych leków. Ale to nieprawda! Autorka Suzy Cohen uważa, że cukrzycę można wyleczyć bezpiecznymi, naturalnymi metodami. Jej zdaniem organizm należy traktować jako całość i wspomagać go suplementami diety, minerałami i mądrym dobieraniem produktów, które trafiają na nasze talerze. Prezentowany w książce program, oparty na wynikach badań naukowych, wykorzystuje naturalne alternatywy. Pomaga organizmowi odbudowywać zdolność produkowania insuliny niezbędnej do utrzymania stężeń glukozy na prawidłowym poziomie, naprawić uszkodzone komórki oraz złagodzić efekty uboczne przyjmowanych leków, z których wiele pozbawia nas ważnych składników odżywczych. Pozbycie się nadwagi, unormowanie poziomu cukru we krwi i naturalne leczenie cukrzycy wymaga tylko pięciu kroków: Etap 1: Picie zielonych koktajli bogatych w składniki odżywcze, spirulinę, chlorellę i młody jęczmień, dzięki którym uzupełnimy niedobory witamin, minerałów, mikroelementów i przeciwutleniaczy. Etap 2: Przyjmowanie suplementów witaminy D, która pomaga unormować poziom cukru i zmniejsza ryzyko zachorowania na niektóre nowotwory. Etap 3: Zwiększenie zawartości błonnika w diecie w celu obniżenia ciśnienia tętniczego i poziomu złego cholesterolu LDL. Etap 4: Przyjmowanie suplementów obniżających poziom cukru i działających przeciwzapalnie, takich jak resweratrol, kurkuma i kwas liponowy. To pozwoli podkręcić metabolizm oraz ułatwi spalanie tłuszczu i cukru. Etap 5: Włączenie do diety minerałów, takich jak chrom, magnez, żelazo i wanad, które pobudzają procesy metaboliczne. Dzięki tym pięciu niewielkim zmianom ochronimy serce, nerki, oczy i kończyny przed uszkodzeniami wywoływanymi przez cukrzycę oraz zmniejszymy ryzyko powikłań.

Aba
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2018-09-24

ISBN: 978-83-657-1713-9

Liczba stron: 608

Format: 16.5x23.0cm

Cena detaliczna: 69,99 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...