Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Misja 100. Tom 2 Dzień 21

Kass Morgan

Misja 100. Tom 2 Dzień 21

8.0

(2 oceny) wspólnie z

29,24

 

Druga część cyklu Misja 100, który zainspirował twórców popularnego serialu The 100
Kass Morgan w kolejnej powieści z cyklu sprawia, że czytelnikowi zaczyna żywiej bić serce: ujawnia tajemnice z przeszłości, stawia bohaterów przed wyzwaniami i sprawdza, czy ich uczucia przetrwają w nowej rzeczywistości. Stu zesłańców walczy o przeżycie, wiedząc, że uda im się to tylko dzięki solidarności.
Od lądowania misji stu na porzuconej niegdyś Ziemi minęło już 21 dni. Są pierwszymi od stuleci ludźmi, którzy postawili stopę na ojczystej planecie, a przynajmniej tak im się dotąd wydawało… Wells usiłuje przekonać zesłańców, aby wspólnie stawili czoło nieznanym wrogom. Clarke wyrusza na Mount Weather w poszukiwaniu innych przybyszów z Kolonii, a Bellamy chce za wszelką cenę uratować siostrę. Tymczasem na statku Glass musi wybrać pomiędzy miłością swojego życia a… życiem.
„Mroczna i intrygująca… Połączenie Władcy much, W otchłani i Igrzysk śmierci.” BOOKLIST
„Morgan utkała z wątków popkultury i polityki dziełko, które czyta się z zapartym tchem.” SLJ
Za produkcję wersji telewizyjnej (w USA pokazywany jest już trzeci sezon serialu) odpowiada ekipa stojąca za sukcesem Pamiętników wampirów i Plotkary.
W przygotowaniu trzecia część cyklu pt. Homecoming (Powrót)

Bukowy Las
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: drugie

Data pierwszego wydania:
2018-10-29

ISBN: 978-83-807-4197-3

Tytuł oryginalny: Day 21

Liczba stron: 264

Format: 135x205mm

Cena detaliczna: 34,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...