Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

GrubSon. Na szczycie

Iwanca Tomasz

GrubSon. Na szczycie

7.5

(75 ocen) wspólnie z

29,90

 

Czy można zaplanować swoje życie? Ile tak naprawdę kosztują decyzje które podejmujemy? Jaką cenę mają talent i spełnione marzenia? Jak ważna jest odpowiedzialność za słowa? Czym tak naprawdę jest rodzina? Czy wszystko w dzisiejszych czasach jest na sprzedaż? Jak pogodzić życie w trasie z byciem mężem i ojcem? Co się dzieje, kiedy po pracy trzeba wrócić do domu?
Poznajcie GrubSona, chłopaka z Rybnika!
To nie jest biografia! To opowieść o ciężkiej pracy i muzycznej drodze na szczyt... oraz wszystkim tym co jest później. Zabawna i inspirująca, choć czasami słodko-gorzka i zmuszająca do refleksji.
Dwuliniowa narracja oraz rozmowy z rodziną, bliskimi współpracownikami i artystami. O GrubSonie, jego życiu i decyzjach które podjął. Przede wszystkim jednak o pracy i drodze, którą trzeba pokonać, żeby spełnić marzenia.
Tomasz "GrubSon" Iwanca – wokalista, raper i producent muzyczny. Autor płyt O.R.S., Coś więcej niż muzyka, Gruby Brzuch (nagranej w duecie z DJ BRK), Holizm, oraz Gatunek L.
W latach 2015 i 2016 występował na Przystanku Woodstock - kolejno na małej i dużej scenie. Z wydarzeń powstały dwa wydawnictwa DVD dostępne w całej Polsce.
Najpopularniejszy utwór GrubSona pt. NA SZCZYCIE, liczy obecnie ponad 90 000 000 wyświetleń na serwisie YouTube.
Przemek Corso – felietonista, konferansjer, głos radiowy, scenarzysta teledysków, konsultant artystyczny. Autor książek, w tym serii sensacyjno-przygodowej o awanturniku i złodzieju zabytków, Robercie Karczu (Miasto złodziei, Miasto z gliny).

Burda Publishing Polska
Oprawa twarda

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2018-11-13

ISBN: 978-83-805-3458-2

Liczba stron: 256

Format: 24.0x13.3

Cena detaliczna: 44,90 zł

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...