Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Nie jesteś taki za*ebisty jak ci się wydaje Ale inni też nie są

Elan Gale

Nie jesteś taki za*ebisty jak ci się wydaje Ale inni też nie są

20,74

 

Przeczytaj książkę Elana Gale’a, prowokatora mediów społecznościowych, który zgromadził 6 milionów obserwatorów, a teraz daje pstryczka w nos współczesnemu coachingowi

Jeśli:
nie możesz zjeść omleta bez wrzucenia go na swój profil, by zebrać „lajki”,
instalujesz w telefonie apkę, która wyśle połowie świata informację, ile przebiegłeś kilometrów,
wbijasz się w nowe spodnie i pytasz innych, jak leżą,
ta książka jest o tobie i dla ciebie.

Ślepo wierzymy w motywacyjny przekaz rozmaitych coachów, nie zdając sobie sprawy, że ich gadaniana potężnie miesza nam w głowach. Czy wiesz, że pozytywność w żadnym razie nie pomaga w życiu? Uważaj, tak naprawdę działa uzależniająco, więc nie karm się nią.
Powiedzmy sobie szczerze – za kogo się uważasz? Za cholernego superbohatera? Spójrz w lustro: jesteś jednym z siedmiu miliardów ludzi, którzy wcale nie są tacy zajebiści, jak im się wydaje. Domagasz się uznania za swoją wyjątkowość? Wyobrażasz sobie, że po prostu należy ci się to, co najlepsze? Otwórz oczy! Jeśli cokolwiek ma cię spotkać, to z pewnością będzie to coś najgorszego, bo tym, co nas naprawdę motywuje, jest negatywna energia.
Smutek, strach czy złość są wpisane w ludzkie życie. To one sprawiają, że jesteśmy sobą. Chcesz rady? Doceń złe emocje, bierz się do roboty i miej odwagę mówić, że nie wiesz wszystkiego. Bo przecież inteligentni ludzie wiedzą, że są głupi. A negatywne myślenie jest dla zwycięzców!

Feeria
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2019-01-15

ISBN: 978-83-722-9808-9

Tytuł oryginalny: Yo're Not That Great

Liczba stron: 184

Format: 143x204mm

Cena detaliczna: 29,90 zł

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...