Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Moje rączki to potrafią! 36 twórczych pomysłów

Natalia Chub

Moje rączki to potrafią! 36 twórczych pomysłów

13,09

 

Ta wspaniała książka proponuje dzieciom i ich rodzicom fantastyczną zabawę i doskonałą pomoc w prawidłowym rozwoju maluchów. Zaprasza do gimnastyki palców, czyli ćwiczeń, które rozwijają sprawność rączek dziecka, trenują jego motorykę małą, a tym samym dają impuls do rozwoju mowy. Oznacza to, że gimnastyka palców to kompleksowe ćwiczenia rozwojowe, które maluch pokocha i będzie chciał powtarzać wiele, wiele razy.

W książce znajdziemy aż 36 pomysłów na paluszkowe treningi i 8 praktycznych szablonów, które ułatwią tworzenie prac. Okazuje się, że małe rączki z pomocą rodzica bez problemu wykonają kurczątko, wieloryba, zebrę, gąsienicę i wiele innych wesołych zwierzątek. Będą tworzyć arcydzieła w kaszy mannie, nawlekać na tasiemkę koraliki i rysować bańkami mydlanymi. Ale zabawa!

Jesteście gotowi?! Zaproście swoje maluchy do wesołej zabawy. Będzie to nie tylko wspaniały czas bliskości, ale także skuteczny trening, który ułatwi waszemu dziecku prawidłowy i szybki rozwój!

Paluszkowe ćwiczenia czekają na małe rączki!

Odbiorcy
– rodzice, którzy chcą zadbać o całościowy rozwój swoich dzieci;
– nauczyciele żłobków i przedszkoli, którzy znajdą w tej książce cenną pomoc dydaktyczną.

Dlaczego warto nabyć tę książkę
– zawiera aż 36 propozycji zabaw, a każda z nich jest skutecznym treningiem małego dziecka – ćwiczy jego rączki, rozwija motorykę małą i ma korzystny wpływ na rozwój mowy;
– zaprasza te najmłodsze i te nieco starsze dzieci do twórczej zabawy.

Jedność
Broszurowa ze skrzydełkami

Data pierwszego wydania:
2018-12-10

ISBN: 978-83-797-1862-7

Liczba stron: 96

Format: 21.0x28.5cm

Cena detaliczna: 21,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...