Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Zuzanna Powieść o uzdrawianiu serca

Emilia Litwinko

Zuzanna Powieść o uzdrawianiu serca

13,13

 

Poruszająca powieść o tęsknocie za prawdziwym szczęściem i miłością!

Życie Zuzanny wygląda na bardzo udane. U jej boku stoi przystojny mężczyzna, ma dwójkę zdrowych dzieci, a dobre zarobki męża pozwalają jej wieść życie na wysokim poziomie. Okazuje się jednak, że tak naprawdę Zuzanna robi dobrą minę do złej gry. Niespodziewany małżeński kryzys, połączony z problemami finansowymi i rodzinnymi podważa wątłą wiarę Zuzanny we własne siły i odbiera jej nadzieję na jakąkolwiek pozytywną zmianę, a niezabliźnione rany z przeszłości utrudniają jej podjęcie walki o samą siebie i o swoje szczęście. Spotkanie ze szkolnymi koleżankami, wydające się nic nieznaczącym epizodem, niespodziewanie sprowadza jednak lawinę zdarzeń, która nieodwracalnie przeobraża rzeczywistość nie tylko Zuzanny, lecz także całego jej otoczenia...

Zuzanna to wzruszająca opowieść o tym, że życiowe lawiny Bóg wywołuje nie tylko po to, by wyrównać wyboiste ścieżki ludzkich losów, lecz także po to, by łaską, która wraz z tymi lawinami spływa, na nowo ożywić pozbawione wiary, nadziei oraz miłości serca.

Emilia Litwinko – absolwentka Politechniki Gdańskiej, żona kochającego męża, mama trójki dzieci; autorka wydanych przez Wydawnictwo eSPe książek Opowieści pajączka, Opowieści kornika, Opowieści mrówki i Opowieści Gwiazdeczki oraz Anioł Stróż i Babcia, a także Różańca dla matek w trudnej i zagrożonej ciąży. Nieustannie zachwycona miłością – tą mniejszą, ludzką, i tą Największą, Jedyną i Wieczną – oraz zafascynowana macierzyństwem i możliwościami, jakie ono ze sobą niesie.

eSPe
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2018-11-28

ISBN: 978-83-748-2937-3

Liczba stron: 208

Format: 14.0x20.0cm

Cena detaliczna: 23,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...