Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Dom Pod Trzema Lipami Tom 1 Serce z szuflady

Agnieszka Jeż

Dom Pod Trzema Lipami Tom 1 Serce z szuflady

7.3

(332 ocen) wspólnie z

22,99

 

Wreszcie nadszedł ten dzień!

Na dłoni błyszczy cudowny pierścionek. Najważniejszy dzień w życiu zbliża się ogromnymi krokami. W szafie wisi lśniąca biała suknia. Klara myślała tylko o sobie i ogromnym szczęściu jakie ją spotkało. Wierzyła, że przerwie linię sercowych niepowodzeń, jakie dotykały jej matkę, babcię i prababkę. Wszystkie z tych kobiet przeżyły przykrą historię miłosną, a ich małżeństwa kończyły się klęską.


W dniu ślubu Paweł zmienia decyzję co do Klary. Zrywa zaręczyny. Ślub się nie odbędzie! Klara stwierdza, że to nie może być przypadek, że to fatum, które ciąży nad damską częścią rodziny Majewskich. Żadna z kobiet nie wyszła za mąż od stu lat!


Czy można zmienić swoje przeznaczenie?


Klara chce odciąć się od dotychczasowego życia. Postanawia wyjechać do Krakowa i zaopiekować się mieszkaniem po zmarłej prababci Emilii. Kamienica powstała w 1907 roku, do której budowy przyczynił się prapradziadek Klary- Jan Majewski. Przeprowadzka miała na celu zamknięcie pewnego etapu w życiu dziewczyny. Klara rozpoczęła niesamowitą podróż po minionych wydarzeniach. Stopniowo odkrywa tajemnice i poznaje odpowiedzi na zadawane przez nią pytania.


Czy Klara rozwikła tajemnice fatum swojej rodziny? Czy szukając odpowiedzi na dręczące je pytania nie przeoczy szans, które podsuwa jej los?

Filia
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2019-02-27

ISBN: 978-83-807-5618-2

Liczba stron: 400

Format: 14.0x20.0cm

Cena detaliczna: 39,90 zł

YouTube

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup audiobooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...