Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Pokemon Go. Ukryte oblicze Twojego miasta

Łukasz Pikaczowsky

Pokemon Go. Ukryte oblicze Twojego miasta

17,90

 

Nie wiesz, co się stało z Twoimi znajomymi i dlaczego nagle są tacy zajęci?
Obserwujesz stada ludzi pędzących przez miasto ze smartfonami w dłoniach?
Chcesz ich zrozumieć, a może nawet do nich... dołączyć?

Ta książka jest dla Ciebie!
Uwaga! Pokémony opanowały świat! Aplikacja Pokémon GO przebojem wdarła się na rynek fabularnych gier miejskich i dokonała rzeczy, która do tej pory wydawała się po prostu niemożliwa — wyrwała setki tysięcy zatwardziałych domatorów sprzed ekranów komputerów i zmusiła ich do biegania po prawdziwym świecie! Niezależnie od pogody, pory dnia i miejsca, wszędzie widać dziś przemierzających ulice ludzi, którzy zagapieni w ekrany swoich smartfonów porozumiewają się dziwnym slangiem! Wszystko to dzięki połączeniu doskonałego pomysłu, niezłej realizacji, technologii AR i GPS oraz możliwości współczesnych urządzeń mobilnych!

Jeśli chcesz dowiedzieć się, na czym polega fenomen Pokémon GO i szybko dołączyć do gry, sięgnij po tę książkę! Bezboleśnie wprowadzi Cię ona w świat Pokémonów, pomoże zainstalować i skonfigurować aplikację oraz ułatwi wykonanie pierwszych kroków w rozszerzonej rzeczywistości! Dowiesz się, jak skutecznie wyszukiwać i łapać Pokémony, jak podnosić swoją siłę bojową, podnieść poziom doświadczenia, prowadzić walki oraz dołączyć do jednej z drużyn. Nie czekaj! Jeszcze dziś rusz w pogoń! Łap Pokémony i... czerp przyjemność z długich spacerów.

Historia zjawiska Pokémon GO
Instalacja i konfiguracja aplikacji
Podstawowe zasady gry
Zaawansowane rozgrywki
Przegląd przedmiotów i Pokémonów

Złap Pokémony zanim ktoś Cię uprzedzi!

Helion
Oprawa miękka

Data pierwszego wydania:
2016-09-14

ISBN: 978-83-283-3178-5

Liczba stron: 112

Helion

Format: 160x235mm

Cena detaliczna: 17,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...