Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Agent Okup

Chris Bradford

Agent Okup

7.5

(46 ocen) wspólnie z

39,90

 

Najlepszy ochroniarz to ten, którego nikt nie zauważa.
Czternastoletni ekspert sztuk walki Connor Reeves nie jest typowym agentem ochrony – dlatego ma takie osiągnięcia w swoim fachu. W ramach nowego zlecenia Connor zostaje oddelegowany na luksusowy jacht. Misja: ochrona córek australijskiego magnata prasowego. Operacja wydaje się stuprocentowo zabezpieczona — dopóki nie wydarzy się niewyobrażalne. Na pełnym morzu bezlitośni piraci porywają jacht i żądają wielomilionowego okupu. Ich plan ma jednak słaby punkt. Nie wzięli pod uwagę, że na pokładzie znajduje się Connor Reeves…
Chris Bradford lubi latać w powietrzu. Skakał na bungee nad Wodospadami Wiktorii, ze spadochronem w Nowej Zelandii i z góry we Francji na paralotni, ale zawsze lądował bezpiecznie – tego się nauczył, trenując sztuki walki… Kiedy miał siedem lat, wstąpił do klubu judo i tak zaczęła się jego miłość do przerzucania innych przez ramię, boksowania się z cieniem i kłaniania na potęgę. Od tamtych lat trenował karate, kickboxing oraz samurajską sztukę walki mieczem i zdobył czarny pas w Kyo Shin Taijutsu, tajemnej sztuce walki wojowników ninja. Zanim napisał serie „Młody samuraj” i „Agent”, był zawodowym muzykiem i autorem tekstów piosenek. Grał nawet dla jej wysokości królowej Elżbiety II (choć podejrzewa, że występ jego kapeli wydał się królowej zbyt hałaśliwy). Mieszka na wsi w South Downs z żoną i dwoma kotami, Tiggerem i Rhubarbem. By dowiedzieć się więcej o Chrisie, odwiedź stronę internetową youngsamurai.com.

Nasza Księgarnia (WNK)
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2016-06-28

ISBN: 978-83-101-2600-9

Tytuł oryginalny: Bodyguard: Ransom

Liczba stron: 432

Format: 13.3x20.1

Cena detaliczna: 39,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...