Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Bądź boska. Osobista stylistka radzi

Monika Jurczyk-Rusiłko

Bądź boska. Osobista stylistka radzi

5.5

(56 ocen) wspólnie z

29,99

 

Bądź boska to poradnik, który powstał po to, byś mogła pokochać ubrania, czuć się w nich świetnie, doskonale wyglądać i podkreślać codzienność tym, co masz na sobie. Oparty na autorskim systemie polskich sylwetek udowadnia, że styl to kwestia proporcji a nie rozmiaru. Nauczysz się, jak mądrze kupować i zarządzać swoją szafą według zasad piramidy prawidłowego ubierania się. Znajdziesz też wskazówki, jak wyglądać dobrze w jesieni życia i jak skomponować szafę przyszłej mamy. Autorka zdradza tajniki specjalistek od zakupów po to, by każda kobieta, w każdym wieku wyglądała i czuła się jak gwiazda swojego życia.

O autorce:
Monika Jurczyk Osa Osobista Stylistka Jest pierwszą polską personal shopperką. Jej zawód zrodził się z miłości do ubrań i ubierania, lecz kilka lat temu, gdy zaczynała, był w Polsce zupełnie nieznany. Praca z klientkami zaowocowała autorskim systemem SYLWETKA OSY, doskonale opisującym 9 typów sylwetek Polek. Dziś Osa kieruje zespołem osobistych stylistek, od jej pseudonimu powszechnie zwanych Osami. Szkoli przyszłe personal shopperki w swojej Akademii Wizerunku Osa, bywa gwiazdą eventów modowych, wykłada zasady dress codu i prowadzi warsztaty wizerunku biznesowego dla firm. Jako ekspertka z dziedziny stylizacji udziela się w mediach (DD TVN, „Pytanie na śniadanie”, „mała Czarna”, „Kawa czy herbata?”, „Newsweek”, Onet.pl), jako dziennikarka pisuje o modzie („Moda Forum”, „Miasto Kobiet”). Więcej o Osie na firmowej stronie: www.personalstylist.pl

Muza
Oprawa twarda

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2012-10-24

ISBN: 978-83-775-8264-0

Liczba stron: 176

Format: 165x205mm

Cena detaliczna: 29,99 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...