Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Pożądanie i śmierć

J.D. Robb

Pożądanie i śmierć

7.2

(112 ocen) wspólnie z

38,00

W najnowszej powieści Eve Dallas tropi młodą parę zabójców...

W najnowszej powieści autorki bestsellerów J.D. Robb Eve Dallas tropi młodą parę zabójców, którzy odkryli, że morderstwa potęgują w nich wzajemne pożądanie.
Ella-Loo i jej dopiero co wypuszczony na wolność ukochany, Darryl, postanawiają, że już nigdy więcej się nie rozstaną. Wyruszają w podróż z Arkansas do Nowego Jorku, a po drodze zabijają przypadkowego kierowcę. Zbrodnia wywołuje u Elli-Loo gwałtowne, silne pożądanie do Darryla. I nieodparte pragnienie, by znów kogoś zamordować.
Jadąc do Nowego Jorku, gdzie, jak im się wydaje, czeka ich życie, na jakie zasługują, zostawiają za sobą krwawy ślad. Ale w tym mieście walczy ze zbrodnią porucznik Dallas i jej podwładni z wydziału zabójstw. Mając u swego boku męża, Roarke’a, Eve zamierza dopaść morderców, by otrzymali to, na co naprawdę zasługują.
Rob jest wirtuozem.
„Seattle Post-Intelligencer”
Trzymający w napięciu thrillery z odpowiednią dozą humoru… Fani gatunku będą zachwyceni.
„This Week”
Unikalna kombinacja thillera i romansu.
„The Romance Reader”
J.D. Robb to pseudonim Nory Roberts, autorki ponad dwustu powieści, które sprzedały się w łącznym nakładzie ponad czterystu milionów egzemplarzy i regularnie trafiają na listę bestsellerów „New York Timesa”. Dużą popularnością cieszy się jej seria powieści sensacyjnych, których akcja rozgrywa się w niedalekiej przyszłości.

Prószyński i S-ka
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2016-11-10

ISBN: 978-83-809-7018-2

Tytuł oryginalny: Devoted in Death

Liczba stron: 400

Prószyński i S-ka

Format: 12.5x19.1

Cena detaliczna: 38,00 zł

Rok wydania: 2016

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...