Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Wielkie problemy ze snem małej słonicy Eli

Carl-Johan Forssen-Ehrlin

Wielkie problemy ze snem małej słonicy Eli

16,58

Druga część serii książek, w których zastosowano wyrafinowane narzędzia psychologiczne, by ułatwić usypianie dzieci.

Nowatorska szwedzka bajka do poduszki O króliku, który chce zasnąć podbiła świat: rozeszła się w kilku milionach egzemplarzy, trafiła na listę bestsellerów w wielu krajach i została przetłumaczona na 43 języki.
Wielkie problemy ze snem małej słonicy Eli to niecierpliwie wyczekiwana druga część serii książek, w których zastosowano wyrafinowane narzędzia psychologiczne, by ułatwić usypianie dzieci. Według tych z rodziców, którzy zdążyli ją już przetestować, i ona zasługuje na pochwałę. Opowieść jest bowiem tak skonstruowana, by – przy odpowiedniej lekturze – sprawić, że dziecko nie tylko łatwiej się wyciszy i szybciej zaśnie, ale i będzie spokojniej spać.
W tej książce czytelnik w przygotowaniu do snu towarzyszy małej Słonicy Eli. Sympatyczna i bardzo zaspana Ela zaprasza go w podróż do zaczarowanego lasu – uroczego i bezpiecznego miejsca dla zmęczonych dzieci. To tam znajduje się łóżko małej Słonicy, w którym bardzo chciałaby się już znaleźć. Wędrując po lesie razem z czytelnikiem, Ela spotka swoich przyjaciół: Krecika Drzemacza, Papugę Danielę, Myszkę Senkę, a nawet Królika Romka, który zdążył już odwiedzić Wujka Ziewko. Wszyscy oni pomogą Eli i coraz bardziej ziewającemu czytelnikowi zapaść w głęboki sen i smacznie spać.

Sonia Draga
Oprawa twarda

Data pierwszego wydania:
2016-10-26

ISBN: 978-83-799-9886-9

Liczba stron: 40

Sonia Draga

Format: 220x305mm

Cena detaliczna: 24,90 zł

Rok wydania: 2016

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...