Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Pożegnaj się z nadwagą Sześciotygodniowy program odnowy komórkowej

King Michelle

Pożegnaj się z nadwagą Sześciotygodniowy program odnowy komórkowej

39,00

 

Raymond Francis, chemik i autor programów prozdrowotnych opartych na zasadach właściwego odżywiania, kieruje tę książkę do osób, którym - mimo stosowania przeróżnych diet – nie udaje się trwale schudnąć. Jak podkreślają autorzy, nadwaga to choroba, którą można wyleczyć jedynie dzięki przywróceniu ogólnego zdrowia. Prezentują oni wszechstronny program zmiany stylu życia, omawiając zarówno kwestie żywienia, jak i problemy związane z genetyką, toksynami, aktywnością fizyczną, psychologią oraz współczesną medycyną. Ta książka burzy wiele mitów o odchudzaniu i popularnych dietach, a także o uwarunkowaniach genetycznych, którymi często tłumaczy się nadwagę.

Między innymi dowiesz się tutaj:
- które beztłuszczowe produkty w rzeczywistości powodują tycie;
- w jaki sposób brak jednego składnika odżywczego może utrudniać odchudzanie;
- jak wyeliminować z diety najgroźniejszego wroga, czyli „wielką czwórkę” (cukier, mąkę, przetworzone oleje i przetwory mleczne);
- w jakich produktach szukać zbawczego błonnika;
- jak krok po kroku przestawić się w ciągu sześciu tygodni na inny styl życia – zapewniający zdrowie i właściwą wagę.

Pożegnaj się z nadwagą to jedna z najważniejszych książek na temat zdrowia i kontroli wagi. Pokazuje praktycznie – również dzięki wielu ciekawym przepisom kulinarnym - jak osiągnąć idealną wagę, lecz przede wszystkim uczy nas, co robić, byśmy mogli cieszyć się długim i zdrowym życiem.

Medium
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-619-8701-7

Tytuł oryginalny: Never be fat again

Liczba stron: 416

Format: 145x205mm

Cena detaliczna: 39,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...