Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Laleczka

Joy Fielding

Laleczka

6.8

(231 ocen) wspólnie z

32,90

 

Bestsellerowa autorka „New York Timesa”.
Trzymająca w napięciu powieść, w której wątek sensacyjny przeplata się z miłosnym.
Czy odkrycie szokującej prawdy z przeszłości stanie się początkiem wielkich zmian w życiu młodej pani adwokat?
Amanda Travis, dwudziestoośmioletnia atrakcyjna prawniczka z Palm Beach na Florydzie, otrzymuje wiadomość, że jej mieszkająca w Toronto matka został oskarżona o zabicie z zimną krwią jakiegoś mężczyzny. Młoda kobieta, która od wielu lat nie utrzymywała kontaktów z rodziną, zgadza się przyjechać na pewien czas do Toronto. Wpada tam w wir zaskakujących wydarzeń. Trudno jej uwierzyć w wersję matki, że ta nie znała wcześniej zamordowanego mężczyzny i nie miała żadnego motywu zbrodni. Amanda wraz ze swym byłym mężem Benem Myersem, który podjął się obrony oskarżonej, próbują rozwikłać tę zagadkę. Co chwila na jaw wychodzą nowe okoliczności, a prawda, do której w końcu docierają, jest szokująca.
Jaką straszną tajemnicę ukrywa przez kilkadziesiąt lat przed Amandą jej matka i dlaczego gotowa była raczej spędzić resztę życia w więzieniu, niż ją wyjawić? Czy po wielu latach uczuć Amandy do Bena rozkwitnie na nowo?
Będziecie musieli przeczytać książkę jednym tchem, bo nie zdołacie się od niej oderwać.
"The Tampa Tribune"
Joy Fielding – amerykańska autorka licznych bestsellerów. Polskim czytelnikom znana jest m.in. z książek: Martwa natura, Szepty i kłamstwa, W pajęczej sieci, Strefa Szaleństwa, Teraz ją widzisz, Zabójcze piękno oraz Ulica szalonej rzeki.

Świat Książki
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-794-3283-7

Tytuł oryginalny: The Puppet

Liczba stron: 376

Format: 135x215mm

Cena detaliczna: 32,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...