Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Jonah Hex Tom 1 Oblicze pełne gniewu

Gray Justin

Jonah Hex Tom 1 Oblicze pełne gniewu

6.4

(53 ocen) wspólnie z

35,55

 

Dla jednych bohater, dla drugich łotr… Gdziekolwiek się pojawił, jego imię wymawiano szeptem.
Wychowany przez Apaczów, były żołnierz Konfederacji, łowca nagród Jonah Hex, człowiek o okrutnie oszpeconej twarzy. Tropi korupcję, chciwość i groźnych rewolwerowców. Wymierza
sprawiedliwość w jedyny znany mu sposób: kula dla każdego, kto łamie prawo!
Odkąd uznał, że nie ma dla niego miejsca w niebie, zaprzyjaźnił się z diabłem. Joanh Hex dźwiga swoje brzemię i zapełnia piekło złodziejami i mordercami. I radzi sobie całkiem dobrze.
Duet scenarzystów Justin Gray i Jimmy Palmiotti (All Star Western) oraz artyści Luke Ross (Mroczna Wieża) i Tony DeZuniga (współtwórca postaci Jonaha Hexa), przedstawiają zbiór różnych opowieści o najpopularniejszym rewolwerowcu DC Comics.

Egmont
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-281-1687-0

Liczba stron: 144

Format: 170x255mm

Cena detaliczna: 49,99 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...