Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Zniszcz ten dziennik czerwony Edycja rozszerzona

Keri Smith

Zniszcz ten dziennik czerwony Edycja rozszerzona

29,99

 

Wyjątkowa, limitowana edycja kultowego bestsellera ZNISZCZ TEN DZIENNIK!

Teraz w unikalnej, czerwonej okładce! Zawiera list z przesłaniem od KERI SMITH do polskich miłośników kreatywności. To wyjątkowa edycja dla wiernych fanów dziennika oraz wszystkich, którzy chcą rozpocząć przygodę z kreatywną destrukcją.

ZNISZCZ TEN DZIENNIK i wypróbuj nowatorskie sposoby tworzenia!

To książka inna niż wszystkie, które dotąd widzieliście. To dziennik, który pozwala przekształcić destrukcję w kreację, uruchomić wyobraźnię i wyrazić swoje emocje! Uznana artystka KeriSmith zachęca nas do wykonywania zabawnych i oryginalnych zadań, aby rozbudzić prawdziwy proces tworzenia i zainteresowanie sztuką. Ideą dziennika jest jego kreatywne „zniszczenie”, „pobrudzenie”, „postarzenie” poprzez dowolną, bardzo osobistą, czasem abstrakcyjną, ale zawsze twórczą technikę i kreatywną interpretację poleceń zaproponowanych na jego stronach. Dziurawienie stron, malowanie dłońmi, zalewanie kawą, zgniatanie kartek czy zabranie dziennika pod prysznic – to tylko niektóre z nich! Zadań nie należy rozumieć zbyt dosłownie, to podpowiedzi mające na celu wykorzystanie własnej wyobraźni i utrwalenia swoich stanów ducha, wrażeń i obserwacji z otaczającego świata. Każdy dziennik jest niepowtarzalnym dziełem jego twórcy oddając jego osobowość i postrzeganie rzeczywistości.

K.E.Liber
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-648-5318-0

Tytuł oryginalny: Wreck This Journal ( red) expanded edition

Liczba stron: 224

Format: 140x210mm

Cena detaliczna: 29,99 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...