Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Mindfulness dla zdrowia Jak radzić sobie z bólem, stresem i zmęczeniem

Danny Penman, Vidyamala Burch

Mindfulness dla zdrowia Jak radzić sobie z bólem, stresem i zmęczeniem

7.8

(17 ocen) wspólnie z

36,90

 

Mindfulness dla zdrowia to ośmiotygodniowy program medytacyjny, który wzmacnia naturalne mechanizmy samouzdrawiania, pozwala uporać się z bólem oraz zredukować związane z nim stres, lęk, rozdrażnienie czy wyczerpanie. Autorzy książki, czerpiąc z własnego doświadczenia i rzetelnej wiedzy, oferują czytelnikom pomocne techniki medytacyjne.

Twój umysł ma ogromny wpływ na doznania, które świadomie odczuwasz!

Wyniki badań klinicznych potwierdzają, że proste praktyki uważności działają równie skutecznie jak środki przeciwbólowe. Ćwiczenia zajmą Ci od 10 do 20 minut dziennie, a dzięki nim twoje cierpienie zacznie ustępować, dając miejsce na spokój.

Niezwykle skuteczne i proste podejście do uzdrawiania ciała i umysłu dla osób zmagających się z wyniszczającym bólem oraz chorobami przewlekłymi. Polecam.
dr Jon Kabat-Zinn, autor książki Życie, piękna katastrofa

W świecie tak pełnym cierpienia ta książka jest darem mądrości, który niesie bardzo praktyczną pomoc.
prof. Paul Gilbert, autor książki The Compassionate Mind

Vidyamala Burch i Danny Penman, opierając się na osobistych doświadczeniach, proponują ośmiotygodniowy trening uważności, będący częścią programu MBPM (ang. mindfulness-based pain management). Jego skuteczność udowadniają zarówno sami autorzy, jak i setki innych osób praktykujących mindfulness na co dzień. Polecam.
Małgorzata Jakubczak, Polski Instytut Mindfulness

Edgard
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-778-8826-1

Tytuł oryginalny: Mindfulness for Health

Liczba stron: 216

Format: 23.6x16.3

Cena detaliczna: 36,90 zł

 

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...