Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Łowca Skarbów

Keri Smith

Łowca Skarbów

8.2

(11 ocen) wspólnie z

29,99

Przeżyj niesamowitą, twórczą przygodę z Łowcą Skarbów!

Nowe dzieło Keri Smith, bezpośrednio nawiązujące do jej kultowej książki
„Zniszcz ten dziennik”.


Rozpocznij poszukiwania, których celem jest znalezienie przypadkowych przedmiotów, takich jak: coś miniaturowego, coś z roku twojego urodzenia, zużyta koperta, zielona plama, i wiele, wiele innych.
Kiedy już zdobyta rzecz znajdzie się w twojej kolekcji oraz zostanie skatalogowana i opisana wraz ze swoją historią, nadasz jej całkiem nowe znaczenie, wykonując zadania: zmienić w zabawną postać, zakropkować, wymazać, postarzyć, częściowo usunąć, dodać paski, zmoczyć, pogiąć, zamienić na część garderoby, zmienić w coś ładnego, itp.
Zerwiesz ze schematami myślenia i działania, odkryjesz całkiem nowe możliwości w otaczającym cię zwyczajnym świecie oraz wypróbujesz wszystko to, co dotąd nie przyszłoby ci do głowy. Stworzysz swój niepowtarzalny i wyjątkowy dziennik, który wyraża CIEBIE i odzwierciedla ważne dla ciebie chwile, miejsca i doświadczenia.

Dołącz do krainy wyobraźni, w której każdy zwykły przedmiot stanie się wyjątkowy ubarwiając twoje codzienne życie.
Przenieś się w inny wymiar postrzegania świata!
Zostań łowcą skarbów!

K.E.Liber
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2016-04-13

ISBN: 978-83-648-5310-4

Tytuł oryginalny: The Pocket Scavenger

Liczba stron: 208

K.E.Liber

Format: 145x205mm

Cena detaliczna: 29,99 zł

Tłumaczenie: Julia Tokarczyk

Rok wydania: 2016

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...