Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Jedna za wszystkie

Kathy Cano-Murillo

Jedna za wszystkie

6.2

(30 ocen) wspólnie z

39,90

 

Wystarczy pistolet klejowy, brokat, karton i włóczka, aby ze zwyczajnej rzeczy wyczarować dzieło sztuki… Takie cuda dzieją się w magicznym miejscu, zwanym La Pachanga.

Restauracja prowadzona przez rodziców Estrelli „Star” Esteban oferuję klientom nie tylko wyborne dania, ale i sztukę wysokiej próby. La Pachanga łączy ludzi – nawet wtedy, kiedy wszystko wydaje się ich dzielić.

Pewnego fatalnego popołudnia Estrella nieopatrznie naraża na szwank rodzinny biznes, własny związek i przyszłą karierę. Z obawy przed totalną katastrofą zgadza się wziąć udział w Narodowych Mistrzostwach Dizajnu. W tym celu łączy siły ze swoją najlepszą przyjaciółką Ofelią - rozdartą między obowiązkami matki a własną artystyczną obsesją, oraz z lokalną celebrytką Chloe Chavez – przebojową telewizyjną osobowością, w której zawodowej szafie kryje się niejeden trup.

To z pozoru niedobrane trio ma ogromny artystyczny potencjał – ale zanim trzy kobiety błysną w świecie dizajnu, muszą zaakceptować swoją odmienność i przyjąć do wiadomości ważną prawdę – że przyjaźń to także forma sztuki…

Oprawa miękka

ISBN: 978-83-280-0749-9

Tytuł oryginalny: Waking up in the land of glitter

Liczba stron: 352

Format: 125x195mm

Cena detaliczna: 39,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...