Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Slow Life. Zwolnij i zacznij żyć

Joanna Glogaza

Slow Life. Zwolnij i zacznij żyć

6.7

(912 ocen) wspólnie z

26,53

Slow life to nie moda. To konieczność!

Bywasz tak zamyślona, że wrzucasz pudełko po jogurcie do zlewu, a łyżeczkę do kosza?
Odpoczywasz z poczuciem winy, że w kolejce czeka mnóstwo zadań?
Znów łapiesz się na tym, że zamiast sprawnie wykonywać zadania, surfujesz po sieci?
Kiedy ostatnio byłaś na randce z samą sobą?


W codziennym zabieganiu wydaje nam się, że wszystko jest tymczasowe, a kiedyś zaczniemy żyć naprawdę. Ale to właśnie zwykłe dni decydują o tym, jak przeżywamy swoje życie.
Wyobraź sobie, że masz czas na odpoczynek, na spacer, pogłaskanie kota, popołudniową wycieczkę. Że możesz sobie pozwolić na przerwę i wolny dzień.
Nie odkładaj życia na potem. Planuj odpoczynek. Wyznaczaj priorytety. Próbuj nowych rzeczy. Znajdź czas na codzienne rytuały.
Życie we własnym tempie jest sztuką. Zacznij stawiać pierwsze kroki.


Joanna Glogaza – autorka bestsellerowej książki Slow fashion i najpopularniejszego w Polsce bloga o slow fashion i świadomym życiu we własnym tempie – styledigger.com. Kiedy założyła firmę, przytłoczył ją nadmiar obowiązków. Krok po kroku nauczyła się świadomie odcinać rozproszenia, skupiać na priorytetach i odpoczywać z poczuciem, że w pełni na to zasługuje. W wolnych chwilach spaceruje po lesie z psem, odkrywa nowe zakamarki miasta i zastanawia się, które marzenie zrealizować w następnej kolejności.

Znak Literanova
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2016-05-23

ISBN: 978-83-240-3638-7

Liczba stron: 272

Znak Literanova

Format: 160x200mm

Cena detaliczna: 37,90 zł

Rok wydania: 2016

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...