Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Trudne wybory miłości

Beata Agopsowicz

Trudne wybory miłości

8.0

(52 ocen) wspólnie z

15,87

 

Wzruszająca historia o Miłości, która znajdzie cię, gdy tylko przestaniesz jej przeszkadzać...
Jola ma pracę, którą lubi, zdjęcia z egzotycznych podróży i udany, choć niesformalizowany związek z fantastycznym mężczyzną. Jednym słowem – prowadzi życie, którego każdy mógłby jej pozazdrościć. A przynajmniej tak jej się wydaje... Kiedy zachodzi w nieplanowaną ciążę, sama nie wie, co o tym myśleć. Czuje obawy, ale też niespodziewaną radość i nieśmiało kiełkującą w sercu miłość. Ma nadzieję, że choć nie planowali dziecka, jej partner tak jak ona zaakceptuje maleństwo. Kiedy on wręcza jej wizytówkę ginekologa z informacją o umówionym zabiegu usunięcia ciąży, Jola traci nadzieję na happy end.
Czy słusznie? Okazuje się, że Bóg przygotował dla niej jeszcze niejedną niespodziankę... Długie rozmowy w szpitalnej kaplicy, nieoczekiwane zbliżenie z rodziną, nowa przyjaźń, spotkanie z niezwykłym mężczyzną – w życiu Joli zaczynają dziać się prawdziwe, codzienne cuda... Trudne wybory miłości to wzruszająca, ciepła i mądra opowieść o tym, że kiedy stoimy na krawędzi rozpaczy, Bóg nie przestaje o nas walczyć. I że czasami wszystko musi się zawalić, żeby na gruzach dawnego życia zbudować nowe – tym razem zgodnie ze sztuką i na solidnym fundamencie. To także piękna historia o macierzyńskiej miłości, potędze przyjaźni i rodzącym się między życiowymi rozbitkami uczuciu.

eSPe
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-748-2814-7

Liczba stron: 288

Format: 12.5x19.5cm

Cena detaliczna: 28,90 zł

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...