Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Zakochani w Rzymie

James Susanne

Zakochani w Rzymie

4.1

(15 ocen) wspólnie z

37,99

 

Dzisiaj już nie wszystkie drogi prowadzą do Rzymu, ale pobyt w Wiecznym Mieście nadal rozpala wyobraźnię. Stare mury od wieków wsłuchują się w szept kochanków, widziały wiele, ale przecież każda miłość jest pierwsza…
Rzymskie wakacje
Emily Sinclair, przebywając służbowo w Rzymie, przekonuje się, że miasto słusznie słynie z nieznośnych upałów i uwodzicielskich mężczyzn. Ulega urokowi przypadkowo poznanego Giovanniego, który jest nie tylko przystojny, ale też bardzo tajemniczy. Trudno się w nim nie zakochać, jednak Emily obawia się, że będzie dla niego tylko przygodą na jedną noc.
Upojny miesiąc w Rzymie
Słynny architekt Emilio Andreoni oskarżył narzeczoną o zdradę i w ostatniej chwili odwołał ślub. Nigdy nie dał jej prawa do obrony. Dwa lata później dowiaduje się, że jego podejrzenia były niesłuszne. Jedzie do Gisele, by przeprosić i zacząć wszystko od nowa. Gdy ona nie chce o tym słyszeć, Emilio proponuje jej wspólny romantyczny wyjazd do Rzymu.
Romans w Rzymie
Amerykanka Isabella Williams podczas wakacji w Rzymie poznała Antonia Rossiego, milionera należącego do śmietanki towarzyskiej. Zakochani zamieszkali razem, jednak cudowna bajka szybko się skończyła. Isabella zostaje wplątana w konflikt braci Rossich i niesłusznie oskarżona o zdradę. Musi się natychmiast wyprowadzić, a to dopiero początek jej kłopotów z rodziną Rossi.

HarperCollins Polska
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-276-3141-1

Liczba stron: 448

Format: 120x200mm

Cena detaliczna: 37,99 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...