Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Sklepik z niespodzianką Bogusia

Sklepik z niespodzianką Bogusia

7.0

(1978 ocen) wspólnie z

25,83

 

Katarzyna Michalak
Sklepik z niespodzianką. Bogusia
Wszystko zaczęło się w nadmorskim miasteczku, przez które przejeżdżała Bogusia. Nazywało się Pogodna – któż nie chciałby tam mieszkać? Skoro zaś los dawał jej znaki: a to czarny kot wygrzewający się na parapecie, a to tabliczka „Do wynajęcia” na jednej z uroczych kamieniczek, dziewczyna nie zastanawiała się długo.
Bogusia postanawia spełnić swoje wielkie marzenie i otwiera w Pogodnej małą kawiarenkę, w której można napić się aromatycznej czekolady i zjeść ciasto własnej roboty. Sklepik z Niespodzianką staje się ulubionym miejscem spotkań mieszkańców Pogodnej, a Bogusia zaprzyjaźnia się z energiczną radną Adelą, wrażliwą Lidką, która prowadzi lecznicę dla zwierząt, piękną Konstancją i panią Stasią, która jest dobrym duchem miasteczka.
Dzięki nim przekonuje się o sile kobiecej przyjaźni, która w trudnych chwilach okazuje się największą wartością.
Czy Bogusia pozna w Pogodnej również smak miłości?
Jaką cenę zapłaci za spełnienie marzeń?
Czy będzie warto?
Katarzyna Michalak
Autorka ponad trzydziestu bestsellerów. Zajmuje pierwsze miejsce w rankingu najpopularniejszych pisarzy w 2015 roku. Wyprzedza w tym zestawieniu m.in. Stephena Kinga, Norę Roberts czy Paulo Coelho*. Sprzedała prawa do ekranizacji kilku swoich książek.
* Źródło: Raport Biblioteki Narodowej na podstawie danych TNS.

Znak Literanova
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2017-08-30

ISBN: 978-83-240-4672-0

Liczba stron: 320

Znak Literanova

Cena detaliczna: 36,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...