Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

100 wyzwań na 365 dni

Sabine Hausmann

100 wyzwań na 365 dni

8.8

(5 ocen) wspólnie z

27,99

 

Jak odkryć siebie na nowo? Ta książka to zbiór porad, wskazówek i praktycznych rozwiązań, które mogą pomóc każdej nowoczesnej kobiecie uporządkować nie tylko swój wewnętrzny świat, ale i ten najbliższy, który ją otacza. Współczesnego człowieka często nurtują pytania:
Jak pozbyć się szkodliwych nawyków?
Jak wdrożyć w życie dobre przyzwyczajenia?
Jak być bardziej świadomym siebie, swojego ciała, innych ludzi, świata?
Co to znaczy „żyć ekologicznie” i jakie kroki można podjąć już teraz w codziennym życiu, żeby przyłączyć się do tych wszystkich, którym leży na sercu dobro Ziemi i naszego środowiska?
Autorka książki próbuje w bardzo przystępny sposób odpowiedzieć na te wszystkie pytania i proponuje cała listę przeróżnych rozwiązań i sposobów na wewnętrzną przemianę, która w przyszłości zaprocentuje ciekawszym, zdrowszym i bogatszym w doznania życiem.

Dlaczego warto kupić tę książkę?
- miły dla oka układ treści, który zawiera nie tylko praktyczne porady i wskazówki, ale również specjalnie przygotowane listy i zadania z polami do wypełnienia, plany dnia i tygodnia, miejsca na notatki, pytania zmuszające do refleksji, dzienniczki i przeróżne listy podsumowujące, bardzo pomocne w porządkowaniu wykonanych ćwiczeń
- nowoczesny layout przypominający bullet journal, który z powodzeniem może pełnić jego funkcję
- przejrzysty i angażujący przekaz, motywujący do różnych działań przez cały rok
- różnorodność zadań i ćwiczeń, które w sposób holistyczny pomagają uporządkować 365 dni życiowych przemian, tych drobnych i tych poważniejszych

Nota o autorze:
Sabine Hausmann od kilku lat zawodowo tworzy teksty. Pracuje jako redaktor treści marketingowych i niezależny copywriter w Niemczech.

Zielona Litera
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-806-5442-6

Liczba stron: 272

Format: 16.0x21.0cm

Cena detaliczna: 45,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...