Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

100 zabaw z mewą Ewą Zgaduj rysuj ścieraj Pakiet

Anna Grabek, Bożena Dybowska

100 zabaw z mewą Ewą Zgaduj rysuj ścieraj Pakiet

34,90

 

Kapitan Nauka i jego towarzyszka mewa Ewa zapraszają w rejs po morzach i oceanach. Podczas tej wspaniałej przygody przedszkolaki dowiedzą się, które zwierzęta żyją w morskich wodach, a które na wybrzeżach, a także poznają atrakcyjne i bezpieczne sposoby spędzania czasu nad różnymi akwenami. Będzie to również doskonała okazja, by zaznajomić dzieci z tematem ochrony przyrody oraz wykorzystywania morskich zasobów przez człowieka.

100 zabaw z mewą Ewą to wyjątkowy zestaw rozwijających zadań dla trzy- i czterolatków, który zapewni opiekunom i dzieciom wiele godzin wspólnej, angażującej rozrywki. Frapujące zadania przedstawione w książce i na 30 dwustronnych, zmywalnych kartach przybliżą dziecku morski świat, wzbogacą słownictwo i pobudzą wyobraźnię. Dzięki zabawom rozwijającym wiedzę o otaczającej nas przyrodzie dziecko odkryje również nowe obszary swoich zainteresowań.

100 różnorodnych zadań zostało dostosowanych do możliwości percepcyjnych dzieci w tym wieku. Zestaw doskonali kompetencje matematyczne (m.in. liczenie w zakresie 1-5), przyrodnicze i językowe, ponadto uczy samodzielnego szeregowania przedmiotów, określenia relacji w przestrzeni, a także pozwala ćwiczyć precyzję rysowania i spostrzegawczość. Ćwiczenia przygotowane przez doświadczonych pedagogów wspierają rozwój grafomotoryczny i przygotowują do nauki liczb i liter, a dzięki specjalnemu, suchościeralnemu flamastrowi dołączonemu do zestawu można je wykonywać wielokrotnie.

Edgard
ISBN: 978-83-778-8734-9

Liczba stron: 76

Format: 215x145mm

Cena detaliczna: 34,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...