Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

12 reguł sukcesu

Bob Proctor

12 reguł sukcesu

7.0

(3 oceny) wspólnie z

28,39

 

Choć wszyscy pragną sukcesu, nie każdemu udaje się go osiągnąć. Mimo ciężkiej pracy i desperackich starań wciąż coś idzie nie tak. W rezultacie przeciętny człowiek widzi jedynie to, że o życiową pomyślność jest niezwykle trudno, a ludzie sukcesu mieli albo niespotykane zdolności, albo wyjątkowe szczęście. Tymczasem rzeczywistość jest inna. Każdy, kto poświęciłby czas na dogłębną analizę natury i przyczyn sukcesu, doszedłby do niezwykłego wniosku: sukces to tylko odpowiednia decyzja. Po prostu trzeba ją podjąć - i zacząć od razu działać, bazując na tym, co się w danej chwili posiada.

Ta książka zawiera podstawowe lekcje, których zastosowanie w życiu przyniesie Ci spełnienie. Wystarczy, że rozpoznasz, czego naprawdę pragniesz i czemu chcesz podporządkować własne wysiłki, a potem podejmiesz decyzję i będziesz stopniowo, konsekwentnie i nieustraszenie dążyć do swojego celu. Na kolejnych stronach znajdziesz dwanaście mądrych i potężnych - będących niczym drogowskazy - zasad, dzięki którym zrozumiesz swoje wcześniejsze błędy i z łatwością będziesz podążać ku szczęściu. Odkryjesz, ile radości i pasji przynosi satysfakcjonujące życie obfitujące w powodzenie i pomyślność. Dowiesz się, skąd się biorą przeszkody i dlaczego otaczający Cię krewni i znajomi będą krytykować i wyśmiewać Twoje starania. Ale przede wszystkim zrozumiesz, jak ważne są życiowa wolność, wytrwałość i zaangażowanie w dążeniu do celu.

Zrozum i zastosuj dwanaście reguł:
• pewność siebie i wytrwałość
• cele i sukces
• postawa i komunikacja
• decyzja i akcja
• odpowiedzialność i ryzyko
• pieniądze i kreatywność

Sukces to postępujące urzeczywistnianie godnego uwagi, idealnego pomysłu!

OnePress
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-283-9682-1

Liczba stron: 192

OnePress

Format: 140x208mm

Cena detaliczna: 49,00 zł

Rok wydania: 2023

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...