Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

15 niezawodnych praw rozwoju

John C. Maxwell

15 niezawodnych praw rozwoju

7.0

(3 oceny) wspólnie z

48,70

 

Słowa i teksty Johna Maxwella zainspirowały miliony osób, łącznie ze mną. W książce 15 niezawodnych praw rozwoju John ponownie dzieli się cennymi przemyśleniami na temat możliwości rozwijania przez nas wszystkich pełni potencjału oraz wywierania pozytywnych wpływów na innych.
Elizabeth Dole
senator, b. doradca prezydenta USA
oraz prezes Amerykańskiego Czerwonego Krzyża

Wyrażam głębokie uznanie dla Johna Maxwella jako światowego pioniera w dziedzinie przywództwa. W swojej najnowszej książce udało mu się klarownie wyodrębnić 15 najważniejszych praw osobistego rozwoju. Lektura tej książki pozwala przyswoić sobie esencję wiedzy Autora, który pomaga czytelnikom w zdobywaniu kolejnych wyższych poziomów życiowego sukcesu.
Stedman Graham
mówca, publicysta i przedsiębiorca

Jako trener i przywódca, szukam zawsze sposobów inspirowania rozwoju moich graczy. Dzięki mojemu przyjacielowi Johnowi Maxwellowi czytelnicy dostają teraz instruktażowy podręcznik progresywnego rozwoju. Zrozumienie opisanych w nim praw umożliwia rozwój indywidualny
oraz wspieranie innych osób w otoczeniu. Ta książka to obowiązkowa lektura dla każdego, kto chce pomagać innym w tym zakresie.
John Calipari
główny trener drużyny koszykówki
Uniwersytetu Kentucky

Logos
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-634-8820-8

Tytuł oryginalny: The 15 invaluable laws of growth

Liczba stron: 350

Format: 145x205mm

Cena detaliczna: 67,20 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...